Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki 2 okostelefo...

Van itt olyan aki 2 okostelefont tart? Van értelme?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?
2021. aug. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet, két kártyával.
2021. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 2 van.


Ha az egyik lemerül ott a másik.


pl: zenét hallgatok és ha lemerül az egyik akkor át dugom a másikba a fülest és csapatom tovább.

2021. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2


Van különbség tudásügyileg a kettő között? Vagy hasonló kaliber?

2021. aug. 19. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

A "fő" telefon amit használok a mindennapokra (telefonálás,fényképezés,stb...) Az egy Xiaomi redmi note 10 pro 128/6gb


(Az én igényimnek teljesen megfelel)


A másik amit jobban zenehallgatásra vagy azt is fényképezésre használom az egy Samsung galaxy a 10 (Bár ezt ingyen kaptam születésnapomra)

2021. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két telefonom van (Egyszerűen nem adtam el az eggyel korábbit), csak az egyiket hordom magammal, a másikat néha kapcsolom be itthon mikor a Vodás SIMre megy valami megerősítő SMS (3 SIMem van és ha magammal hordanám a +1et fixen elhagynám :D Jól van az ott a második telefonban)


Xiaomi Mi Note 10 és Xiaomi Mi 8

2021. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző 2 munkahelyem is olyan volt hogy adtak szolgálati telefont. Egyik helyen LG f6, majd q6ot. Másik helyen Samsung j4+ vagy j6+ volt. Így 2 telefonnal jártam. De néha most is 2 telo al járok mert van egy játék amit szeretek és a mostani telomon p40 lite nem fut, nem tölthető le rá. 😔 Így ha azzal akarok játszani az előző telefont viszem magammal. (ulefone power 5).ezen filmezek is néha, meg a telenor mytv nézem, a Huawei én nem megy sajnos
2021. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy sosem merül le napközben.

De ha esetleg mégis, akkor ott a Powerbank.


Olcsóbb, mint egy második telefon + majdnem kétszer képes 0-ról maxra tölteni....

2021. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kettő telefonom van egy iPhone xs amit 8 hónapja cseréltem le a 12 pro maxra de az xs mindig jó sőt, 512 gigás a tárhelye rengeteg cuccom van rajta
2021. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ThodEE GoD ***** válasza:
Redmi note 8 pro és note 3 pro, a 3asba nincs sim, a céges számítógépen(asztali gép, a wifivevőket többnyire nem lehet használni mert nem telepíti fel a szükséges drivert) korlátozott a net, viszont az elérhető WiFin semmi korlátozás nincs így a régi telóm akkuja nem érdekel ezért azzal osztom a wifit USB-n a gépre :D Lehet az újabbnak se lenne baja tőle hogy napi 11-12órát töltőn van, de jobb a békesség :)
2021. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!