Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyereknek Megéri ilyen drága...

Gyereknek Megéri ilyen drága telefont venni?

Figyelt kérdés
Igazából az én ötletem, a lányomnak még nem szóltam, hogy ezt tervezem. Egy iPhone 11 vagy se2020t tervezek venni neki. Azt olvastam, hogy időtálló. 14 éves. Szülinapjára venném. Azt ne írjátok, hogy "úgyis összerörné", mert a 40k Forintos telefonjára is nagyon vigyázott. Nem szeretnék olyan tanácsokat, hogy vegyek androidot.
2021. aug. 24. 21:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
Fölösleges az önigazoló kérdésekre válaszolni.
2021. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
35%

Ha e kettő közül lehet választani akkor a 11!


A többiek miatt én kérek elnézést!

Rohadtul elegem van azokból a majomparádékból akiknek mindegy, hogy milyen kérdés van, csak az applet lehessen fikázni. Azt persze egyik sem látja, hogy 100 kérdésből 80 droidos problémákról szól. :D


Szekunder szégyenem van miattatok srácok...

2021. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Morzsi007 ***** válasza:
18%
Vedd meg neki, 2 év után nem fog belassulni, (nem olcsó android), az aksija több, mint 3 évet fog bírni, amíg cserére szorul. Habár egy lánynak ideálisabb lenne a 12 Mini, már csak a mérete miatt is.
2021. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nem éri meg, nincsen rá szüksége.
2021. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Anyagilag drága autót sem éri megvenni, meg házat sem, hogy utána 10-25 évig fizesd a hitelt.
2021. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
43%

Részleteket nem írtál mi a fontos vagy miért.

Semmi gond nincs velük a se2020 -nak kisebb az üzemideje és a mérete.


Érdemes lenne tudni hogy mit szeretne. 14 éves fiam tud vigyázni a telefonjára. Ha tudod mit szeretne akkor ok, ha nem akkor szerintem vond be. Szerintem.

iPhone ból hamarosan jön (szeptember közepén mindig) a 13 -as széria és lejjebb mennek az árak a 11 esetében vagy akkor ott lesz a mostani 12 -s.

2021. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Huawei P30 Pro telefonja van? Azt hogy sikerült 40 ezerért megvenni? Vagy használtan vetted?
2021. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem mindegy neki mi a preferenciája. Pl. ha ő meg az Androidost preferálja, te meg iPhone-t veszel neki, akkor rossz választás. Szóval nem ártana beszélni vele erről.


Másrészt függ a családotok anyagi helyzetétől. Én például a havi nettó fizetésem ötödénél többért magamnak sem vennék telefont.

2021. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha tud rá vigyázni miért ne? Én a 11est ajánlanám. Én a 16 éves fiamnak vettem egy 11 pro maxot. 1 évig gyűjtögetni a zsebpénzét méh vállalt fűnyírást szomszédoknál. Kipótoltam neki, és megkapta születés napjára. Előző telefonja egy Iphone 6s volt, ég, karc nincs rajta, mai napig működik. Eltette pót telefonnak.
2021. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
36%
Én pontosan ennyi idős voltam, mikor a vallatási pénzemből vettem magamnak egy XR-t, bő két évvel ezelőtt. Hülyeség, hogy ellopják, meg összetörik. Miért törne össze? Vannak emberek, akik nem képesek vigyázni rá, de a kérdező is írta, hogy a jelenlegi telefonjára is mennyire vigyáz. A kettő közül inkább 11, én SE-ről váltottam, soha többet nem térnék vissza a régi design-ra. Szerintem simán lehet iPhone-ja egy 14 évesnek is, badarság, hogy csak menőzésre való.
2021. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!