Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendeljek iphone 12...

Honnan rendeljek iphone 12 mini-t?

Figyelt kérdés

Az árukeresőn 200-300 ezerig van iphone 12 mini. A jobb megbízható helyeken pl mediamarkt,kb 240 ezer.De van megbízhatónak tűnő oldalon 210-ért is.Néztem videót a szürke importos telefonokról,és ugyan még soha nem fogtam ki gyári hibás telefont,de azért jó lenne ha lenne garanciális háttere,plusz olvastam olyat is,hogy volt egy webshop ahol el volt rejtve a szerződésbe,hogy nem megveszik a telefont,hanem csak bérlik.Tudtok megbízható webshopokat mondani?Az olcsók közül ezek megbízhatónak tűnnek: Vip-Phone,nextelshop,ujgsm.hu,planet gsm,b-tel

valakinek van tapasztalata valamelyik webshoppal?



2021. aug. 26. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ne akarj ezen spórolni, ha nincs rávalód, akkor vegyél olyan telefont, amire van.
2021. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

"Tudtok megbízható webshopokat mondani?"

[link]

2021. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Eu ból rendelve szintén megbízható helyről nem lesz vele gond, de a szállítási költséggel kalkulálj, és ne a postára bízd, hanem futárra.

Vagy ismert magyar webshopokból is mehet.

Bár fontold meg mert szeptemberben jön a 13 széria, és a 12 -s olcsóbb lesz. Elvileg lesz 13mini is, de hogy bemutatják -e vagy sem azt nem tudni. Bár ami nekik kudarc volt az más telefongyártónál elérhetetlen magasságok...

2021. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg szeretném várni a 13 bemutatását,mert akkor lehet kicsit lejjebb megy a 12 mini ára. A 2. válaszolónak,szerintem az apple.com-ról hülyeség megrendelni 300.ért,mert a media markt-ban,235 ezer,és szerintem elég megbízható az is.
2021. aug. 26. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen ez tetemes különbség. Érdemes elgondolkodni a 128 -as verzión is Még az sincs 300.
2021. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
62%
Médiamarkt vagy Alza. Most nagyon lent van az ára, (akcióban). Ennél jobban nem fog lemenni, mégha kiadják a 13-ast sem, mivel még a hivatalos oldalon mindig 300 000Ft.
2021. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!