Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont hogy lehet rácsatlako...

Telefont hogy lehet rácsatlakoztatni TV-re?

Figyelt kérdés

A jobb élmény miatt szeretnék úgy játszani a telefonomon hogy a TV-n nézem a képet (és ha lehet akkor a hang is abból szóljon).

Van valami megoldás erre?

Ha számít, akkor LG TV-m és Xiaomi Redmi Note 10 telefonom van.

Köszi előre is a válaszokat!



2021. aug. 27. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Késésre lehet számítani a kép és a hangnál ennek nagy jelentősége van ha autóversenyzős játékkal játszanál ezt onnan tudom hogy a gépet irányítjuk át tévére és kamionos játékkal játszok a késés pont akkora hogy nem azt látjuk amit csinálunk
2021. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy blotoohal lehet megcsináli ha okos a tévé
2021. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is szimulátoron akarom tolni. Busz szimulátoron. Akkor ezek szerint nem lesz olyan élvezhető?

És amúgy bluetooth-szal hogyan? Tv-n mire kell menni? Amúgy okos tv-m van.

2021. aug. 27. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Telón kell megkeresni atvt
2021. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
És engedéjezni
2021. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem olyan élvezhető 😪
2021. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bluetooth-al nem tudsz semmit csinálni.

A telefonodon van egy menü, hogy kivetítés (lehúzod kétszer az értesítési sávot, és ott kéne legyen), arra rányomsz.

Ha a tévé és a telefon ugyanazon a wifin van, akkor a telefon meg fogja találni a tévét, rányomsz, és ott is van a kép és a hang.


Játékra nem alkalmas ez a megoldás a késés miatt. De próbáld ki.

2021. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1,2,4,5,6 válaszoló én voltam most jutott eszembe hogy a telón a kivetitést használtam mikor először kivetitettem
2021. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem engedélyezi :(( Engedélyeztem mindent de hosszas várakozás után töbszörre is csak azt írja ki a tv, hogy sikertelen csatlakozás a screen share alkalmazáshoz.
2021. aug. 28. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!