Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik iphone xr...

Szerintetek melyik iphone xr szín a szebb?

Figyelt kérdés
A feketén és a fehéren gondolkodokom, de a piros sem rossz. Szerintetek melyik a legszebb?

2021. aug. 29. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
A piros.
2021. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen magánvélemény: Fehér telefon nálam hői kategória, ugyanígy a "rózgód", lila, arany és társai is. :) Fekete, ha férfi vagy! :)
2021. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

bár szerintem a kék és a sárga is jól néz ki.

ha már ilyen szép színekben is lehet kapni, biztos nem venném az unalmas fekete vagy fehéret.

2021. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
elírtam elnézést: női, akart lenni. :)
2021. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Visszafogott stílusú vagyok, és a sárga meg a kék túl "extravagáns" lenne nekem szerintem, plusz kicsit gagyinak is tűnnek nekem ebben a színben de ez csak az én hülyeségem. Alapvetően a feketét választanám, de az xr feketében valahogy nem az igazi. Elég nehezen tudok sajnos dönteni🙂
2021. aug. 29. 11:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek megéri megvenni a xr-t? Jelenleg egy Huawei p20 lite-om van, ahhoz képest biztos hatalmas különbség lenne. Van a családban egy iphone 6,azt használtam egy idejig, és durva hogy mennyivel gördülékenyebben fut a mai napig mint a p20 lite, pedig van köztük 4 év. Nekem csak általános felhasználásra kéne, szóval bőven elég lenne az xr. Legjobban a 11 pro tetszik, főleg a mérete miatt, és a matt hátlapja miatt, de azt már nem gyártja az Apple, és ami még van az 250-300 ezer forint, annyiért meg már hülyeség lenne megvenni. Szóval az iphone 11 és az xr között gondolkodom, és szerintem nincs közöttük nagy különbség. Az iphone xr 160-170 ezer, a 11 200-220. A kijelzője ugyanaz, a kamerája kicsit jobb a 11-nek,de engem az egyáltalán nem érdekel, mivel most is 0 fotó van a telefonomban, a processzort, és a plusz 1 giga ramot szerintem meg nem érezném meg általános felhasználásnál. Szóval szerintem az lenne a reális hogy vagy xr, vagy 12,mert az xr és a 11 között nincs akkora különbség, hogy megérje azt a plusz 50 ezret szerintem. De ti mit gondoltok erről?
2021. aug. 29. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy ,a tokban úgy sem fog látszani, anélkül neg könnyen sérül.
2021. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a PRODUCT Red gyönyörű. Én azt akartam venni, aztán nem mertem bevállalni, feketét vettem (fiú vagyok). Azóta mindig bánom, mikor meglátok egy pirosat a boltban, annyira el lett találva. Legalábbis szerintem így van, de nézd meg személyesen mindenképp!

A fekete egy olyan szín, amivel férfiként és nőként sem tudsz mellélőni, nem mellesleg ez is gyönyörű, csak semmi extra. A fehér inkább női szerintem is, de nőként nem fogsz tudni mellélőni azzal sem. Egyik női ismerősömnek korall van, az is szép (női) szín.

2021. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is fiú vagyok.Nekem is tetszik a piros,és én sem mertem gondolkodni rajta mert a köztudatba valamiért a piros női színként van elkönyvelve.A fekete se rossz,de valahogy az xr annyira nem lett eltalálva feketébe.Kicsit inkább szürkésebb mint fekete.
2021. aug. 29. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
#8 vagyok. Igen, tényleg szürkés egy kicsit, de nem gáz. Szerintem nyugodtan vállald be a pirosat, ha egyébként szereted, a telefon egyáltalán nem olyan piros, hogy női legyen (nekem több ffi ismerősömnek is piros van/volt az idők folyamán, nem volt fura/gáz vele), inkább bordós egy picit, nem egy Ferrari szín. Szerintem abszolút uniszexre sikerült, a múltbéli énemnek (és így másoknak is) azt üzenem, hogy nyugodtan vegyen pirosat, pedig én nem vagyok egy színesen öltöző egyéniség, fekete-fehér a ruhatáram.
2021. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!