Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik iphone xr...

Szerintetek melyik iphone xr szín a szebb?

Figyelt kérdés
A feketén és a fehéren gondolkodokom, de a piros sem rossz. Szerintetek melyik a legszebb?

2021. aug. 29. 11:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A telefonról tudnál írni pár szót?Nagyon gondolkozom a 11 pro-n is,mert számomra az a tökéletes.Könnyen elérem egy kézzel minden pontját,a matt hátlap nagyon tetszik,és az emberek 99%-ával ellentétben nekem tetszik a 3 kamerás dizájn.Az xr nekem már kicsit túl nagy,jelenleg huawei p20 lite-om van,és kényelmetlen egy kézzel használni,és az xr meg egy picit nagyobb is.Hogy bírja a telefon 3 év után?Nem nagyon lassult be?A minőségérzete milyen?Nem érződik rajta hogy egy "budget","olcsó" kategóriás iphone?
2021. aug. 29. 16:20
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem, hogy budget lenne, minőségre is nagyon jó. 2 éve és 2,5 hónapja használom, egyáltalán nem lassú, sőt…újkori gyorsasága van, egyedül akkor voltak gondok, amikor csutkára betelt a tárhely, de jelenleg van 2-3 giga szabad hely, így tökéletesen gyors. Pedig tele van mindenféle alkalmazással. Az akkumulátor 86%-os, de csak mert rengeteget használom (nem ritka a 10 órás képernyőidő egy nap). Nem fogod megbánni, ha ilyet veszel.

Életem legjobb döntése volt, valószínűleg hamarabb fogom lecserélni, mint ameddig bírni fogja. Pedig nem tervezem egyelőre.

2021. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!