Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2022 fele milyen iphonet vegyek?

2022 fele milyen iphonet vegyek?

Figyelt kérdés
2022 elején szeretnék venni egy új iphone mobilt csak nem tudom melyiket lenne érdemes. A lényeg nekem, hogy kényelmes és kis méretű legyen, mert elegem lett a nagy méretű telefonokból. Meg sok tárhely kellene, mert kiszeretném használni mivel én sok appot, játékot és zenét szoktam letölteni. Maximum 420.000 forintom lenne rá de még tolhatok rajta ha olyan és kizárólag újonnan vennék, nem használtan. Csak iphone jöhet szóba így kérlek ne ajánljatok navont vagy bármi egyéb mobilt és olyan se írjon aki csak olyat mond hogy "egyiket se". És azt is írjátok le, hogy miért épp ezt ajánljátok ha lehet. Előre is köszönöm a segítséget.

2021. szept. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nyilván 12 mini vagy ha lesz újabb kisméretű a 13-as szériából, akkor azt

nagy tárhelyű meg mindegyikből van

2021. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vantel ***** válasza:
0%
Semelyiket sem-et írhatok?
2021. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem vedd a legdrágábbat ami a piacon kapható, hátha annak nem döglik be az aksija 2 év után, hanem bírja a 3-at is.
2021. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 13 pro vagy mini
2021. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 13 szeriaban szinte semmi uj nincs, de tenyleg semmi 😂 jobb kamera + elvileg jobb akksi + nagyobb tarhely + elvileg jobb kijelzo + elvileg gyorsabb proci de mindez ugysem tunik fel senkinek. Megerni szerintem 7-8-10-se, ezek a szeriak esetleg megerik. De ezek sem olcsok. En 12-est vennek, ha mindenkepp ujat szeretnel, annak most lejjebb megy majd par tizessel az ara.
2021. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7-8-10et újonnan csak a bolond vesz
2021. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!