Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapok random emberektől...

Miért kapok random emberektől random képeket snapcahten?

Figyelt kérdés

Van egy pár ember aki felvett ismerősnek de nem ismerjük egymást és random képeket küldenek. Nincs gond vele csak érdekel hogy miert van.

Most kezdtem használni az appot semmit nem tudok róla. :)



2021. szept. 14. 15:28
 1/6 anonim válasza:
100%

Sok ember azert hasznalja a Snapchatet, hogy “streakeket” kuldjon. Ez azt jelenti, hogy naponta kuldotok egymasnak legalabb 1 darab kepet legfeljebb. 3 nap utan megjelenik egy tuz emoji a neve mellett es a szam is novekedni fog, annak tukreben, hogy hany napja folyik koztetek a “streakeles”.

Ha viszont tobb, mint 24 oraja nem kuldtetek egymasnak kepet, akkor eltunik a tuz es a szamlalo es elorol kell kezdeni.

Ez lenyegeben olyan jelentoseggel bir, mint az Instagram kovetes. Minel tobb emberrel “streakelsz”, annal “menobb” vagy.

2021. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A legfeljebb szot elfelejtettem torolni. :/
2021. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. És ezek a számok akkor is növekednek az illetőnek ha nem viszonzom a kép küldést? Vagy arra vár hogy en is küldjek?
2021. szept. 14. 15:57
 4/6 anonim válasza:
100%

Csak akkor novekednek, ha te is kuldod.


Egyebkent van meg egy szam, ami azt jelzi, hogy osszesen hany kepet/videot kuldtel es kaptal az alkalmazasban. Van aki gyujti ezeket a pontokat (snapscore) es vannak akik tobb millio ponttal rendelkeznek.

2021. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :)
2021. szept. 14. 16:11
 6/6 anonim válasza:
100%
Szivesen! :)
2021. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!