Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményed szerint melyik a...

Véleményed szerint melyik a legjobb mobilszolgáltató?

Figyelt kérdés
Összességében szerinted melyik a legjobb?

2021. szept. 20. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Telekom
Telenor
Vodafone
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A Vodafone az mostanában egy rakás szerencsétlenség.
2021. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 20 éve vagyok a Vodafone-nál ( az első mobilom óta), ha nem lennék velük elégedett nyilván váltottam volna.

De nem mindenkinek ugyanazok a fő szempontok, így nem lehet objektíven összehasonlítani ezt a három szolgáltatót, mert van amiben az egyik jobb, van amiben a másik.

2021. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam mindháromnál.


Nincs ilyen, hogy a 3 közül 1 a legjobb, a másik 2 meg rosszabb.

Térerőben, lefedettségben kb. ugyanaz, egyiknek sincs 100%-os lefedettsége. Városokban teljesen jók a térerők, vidéki kis eldugott falvakban fordulhat elő az, hogy az egyiknek már nincs, a másiknak mèg jó a térereje.


Az árazás kb. ugyanaz mindhàromnál.

Feltöltősként 19-25Ft a percdíj, bár a Vodafone-nál nagy dobàs volt a napi 300Ft limit bevezetése, sokaknak nagy segítség.

Előfizetésben a korlátlan beszéd 7-8000ft, a korlátlan net kb. ugyanannyi.


Én most Vodafone-t hasznàlok, a mobilappjuk tényleg egy rakat sz@r lett, nagyon vàrjuk màr 2 hónap óta a kijavítását.

2021. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én majd 20 éve 20-as vagyok(akkor ugye pannon volt, most telenor). Nekem sose volt semmi bajom velük.

Anyám pár éve Vodás, de mióta beleolvadt a upc, illetve mellettünk felepitettek egy házat azóta csak a lakás egy bizonyos pontján van terereje.


Ami kevésbé ismert, de jó alternatíva az a netfone vagy a flip.

2021. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 te akkor azon ~10 ember közé tartozol, akinek Flip mobil előfizetése van, de ez nem igazán opció, hisz kereskedelmi forgalomban még nincs
2021. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5-os. Nem élek flippel, csak írtam, mint lehetőség.
2021. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex Fly ***** válasza:
82%
Nekem a Telekom. Ha érvet kell írni, akkor azért, mert 22 éve azt használom (akkor még Westel900 volt a neve)....
2021. szept. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ZOTYADEEJAY ***** válasza:
100%
A Telekom a leg innovatívabb,és egyben a legtöbb, legjobb stabil szolgáltatásokat nyújtó cég Magyarországon.
2021. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 de minek írod, ha kereskedelmi forgalomban nem létezik a Flip mobil???
2021. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem Telenor. Voltam mindhárom szolgáltatónál. Vodafone régen kegyetlen visszhangos volt, T-mobilnak meg az ügyfélszolgálata volt csapnivaló.

Már több, mint 20 éve Telenornál vagyok, 16 éve ugyanazzal a számmal és ugyanabban a flottában. Én nem váltanék semmiért. Amikor olyan szitu volt, hogy nem volt térerőm (pl. hegyek között eldugott kis úton) akkor a kollégák közül senkinek, se Telekom, se Vodafone.

2021. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!