Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom vagy Vodafone?

Telekom vagy Vodafone?

Figyelt kérdés

Most MyStart csomagban vagyok az 1Gb-os netre fizetek ~1700ft körül. korlátlan messenger,facebook,instagram stb...

Viszont néha kicsit kevés az 1gb...telefonálni soha nem szoktam (azt is messengeren belül)..

érdemes ilyen esetben átváltani Telekom Mobil S-re (4gb net)? ~3400Ft vagy Vodafone GO mini 2GB net?...itt mind a 2 esetben korlátlan facebook, messenger stb...

itt is lassítják a netet ha elfogy? vagy 0 és venni kell + netet?...

Vodafone TUTI + NET 5 GB esetében nincs semmi korlátlan használat?FB, messenger? ...ott ezeknek a használata közben is fogy az adatkeretből?



2021. szept. 23. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Maradjon a Telenor
Vodafone TUTI+
Vodafone GO mini
Telekom S
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik se. Van olyan flotta amiben a telefonszámod a saját neveden marad és kb. 2ezer FT-ból kijön egy nagyon jó csomag!
2021. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ishmael ***** válasza:

A korlátlansag a messengeren nem vonatkozik a képi és hang tovabbitasra!

Amúgy mostanában én is elégedetlen vagyok a Vodával.nincs normális mobilnet a varoson kívül.Kérdés a Telekom mennyivel jobb?

2021. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!