Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen új megbízható érintőkép...

Milyen új megbízható érintőképernyős mobilt tudok venni max. 60 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés

XIAOMI Redmi Note 9 4GB/128GB


Ezt néztem ki egy ideje, de írnak mindenféléket róla annyira, hogy már összezavartak és már nem tudom milyet tudnék venni, ami nem lesz ócskavas pár hónapon belül.

Már belefáradtam a sok adatok összehasonlításban, idegbajt kapok! :P


2021. szept. 26. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó telefon. A véleményeket én is el szoktam olvasni vásárlás előtt, de még a legdrágább prémium mobilokról is írnak nagyon jót és nagyon rosszat egyaránt. Az sem mindegy, hogy hol vásárolod meg, mert vannak cégek, amik nem igazán az etikusságukról híresek.
2021. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez jó. Csak nagy. Az akksija sokáig bírja, jó fotókat készít, gyors.
2021. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát nagy az igaz és ezen is gondolkodtam, bár olyan jelentős eltérés nem igazán van a többiekhez képest.

2021. szept. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!