Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EBay-ről rendelt érintőképerny...

EBay-ről rendelt érintőképernyő mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Leesett a mobilom és betört egy helyen a képernyője. A csere elég drága, csak a képernyő majdnem 20ezer, + a szervizköltség. eBayen vannak 8-9 ezerért, sok eladással és megbízható eladóval. Mennyire rizikó olyat rendelni?
2017. ápr. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanannyira, mintha itthon vennéd...vagy jó vagy nem.


csak míg mondjuk ha itthoniról derül ki, akkor azt gyorsan jelzed, és kicserélik, ha meg kínából rendelnéd, akkor meg várhatsz hónapokat, mire megérkezik, majd szólsz az eladónak, hogy sajnos nem működik, akkor visszaküldöd újabb 1 hónap, megnézi, tényleg nem működik, akkor küld egy másikat, újabb 1 hónap...

2017. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem tablethez , nem volt probléma vele.
2017. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Várhatsz hónapokat"....persze....

két három hét alatt megjön, és ha csak a magyar szállító parnter szándékosan nem tette tönkre, akkor működik.

2017. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a gyári paneleknél is előfordul pixelhibás mondjuk, az sem tökéletes...

mert szerinted 3 hét az nem majdnem 1 hónap?

2017. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egy jó 12-3 ezres különbség megér pár plusz hetet. A képernyő működik, szóval nem sürgős.
2017. ápr. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!