Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt is fedezi a csomagunk...

Ezt is fedezi a csomagunk vagy + összegként rádobja a havi számlára?

Figyelt kérdés

A vodafone-nál van a családom már hosszú évek óta és engem is bevettek társnak. Fix összeget szoktunk fizetni és így annyit telefonálunk, sms-t írunk, netezünk amennyit csak akarunk.

Na de én voltam olyan hülye, hogy meghallgattam egy 31 perces jóslást. 90-es szám volt és percenként 508ft volt..És igen..Voltam olyan hülye, hogy csak utána néztem meg mennyibe is került ez..



2021. okt. 2. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmunk sincs a díjcsomagodról, és annak jellemzőiról, milyen hívásirányban milyen tarifát alkalmaz.

Alapvetően az emeltdíjas hívások nem tartoznak bele a korlátlan előfizetésekbe, így megjósolhatom neked, hogy az a kb. 15 ezer a szokásos havi számlán felül fog jelentkezni.

2021. okt. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez plusz lesz.
2021. okt. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen fizetős hívások mindig pluszban rámegy a havidíjra, ugyanúgy mint pl az SMS parkolás.


Szóval ezt ki kell fizetni, benne lesz a számlában +15000 Ft.


És mit jósoltak?

2021. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd vissza a számot és megmondják. Vigyázz! Plusz pénz lesz. Tudsz viszont az emelt díjas számokra és sms-ekre összeglimitet megadni. Csökkentsd le, de ez érintheti pl. a parkolást és autópályamaica vásárlást is.
2021. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jós mit jósolt? Ki kell fizetni?
2021. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az emelt díjas szolgáltatás egyetlen csomagnál SEM tartozik bele a korlátlan beszélgetésbe.


A korlátlan beszélgetés kizárólag az alapdíjas számokra vonatkozik.


Úgyhogy a következő számlánál majd lehet perkálni, meg magyarázkodni a szüleidnek.

2021. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ügyes a jós, akkor megjósolta, hogy váratlan kiadásod lesz :D


De most komolyan. Jóslást? Semmi értelme.

De ha már ilyen sz@rságokkal akarod tölteni az idődet, biztosan találsz ingyen is, az interneten.

2021. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél óra 15 ezer? Nálam fele pénzbúl kijöttél volna, egy őrára 15 ezerért azt jósolok neked amit csak akarsz.
2021. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!