Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2.-t milyen színben...

Iphone SE 2.-t milyen színben vennétek?

Figyelt kérdés
Jó sokáig hezitáltam, hogy melyik telefont fogom megvenni de végül sikerült döntenem az iphone se mellett. Élőben teljesen más volt megtapasztalni őket mint fejben. Nagyon kényelmes volt, és hiányzott már a főgomb is. Mindenképp ezt fogom választani így más jobb telefont se ajánljatok légyszi. Viszont az lenne a kérdés, hogy ti milyen színben vennétek SE-t, mivel itt csak 3 alapszín van így nem sok színlehetőség van de nekem valahogy itt is nehéz ismét a döntés. A pirosat tudom kizárni egyedül talán, mert nem bírom a piros színt, fejfájást okoz néha meg túl vad viszont ehhez lenne egy piros táskám amit mindig sőt legtöbbször hordok így passzolna és jól mutatna vele. A feketét láttam párszor élőben és hát az nekem unalmas szín, ennyi pénzért azért szeretném ha a külseje is valahogy megfogna. Viszont igen elegáns. De a fehér, sok videót láttam és a fehérhez sok minden passzolna, sok stílus is meg a fehér talán jobban nőiesebb és elegánsabb, aranyosabb. Mielőtt írnátok, tokot max olyat tennék rá ami pont passzol a színével vagy átlátszó így láthatom a színét is, úgy nem veszek olyat, hogy később rárakok egy színes mintás tokot azt elfelejtem a színét. Szóval fogalmam sincs melyikben lenne érdemesebb megvenni, mert félek, hogy előbb utóbb az ilyen új színeket megunom mint néhány telefonomnál is viszont a fehér-fekete-szürke kombóknál nem tapasztaltam ezt. Fehér, vagy piros áll még döntésre de nehéz. Ti melyiket választanátok ha ilyen mobilt vennétek vagy már vettetek esetleg? (igen, ez életem legnagyobb gondja, nem kell külön kommentálni köszönöm.:D)

2021. okt. 9. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha piros nem, fekete sem akkor csak a fehér marad...
2021. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-Ez az, hogy még a piroson gondolkozok mert nagyon jól mutatna a mostani piros kicsi hátizsákommal viszont a pirosért annyira nem rajongok de nem szűröm ki teljesen. Egyedül a feketét. Így marad fehér vagy piros.:D
2021. okt. 10. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fehéret vettem, mikor megjelent, feketét akartam először, de szerencsére nem volt raktáron.
2021. okt. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

fáj a fejed a pirostól de azért a táska piros xdxd

nem elég hogy bepiáltam tegnap de már jól indul a reggelem xdxdxd

2021. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Végülis egyedire át lehet "fényeztetni" szal ha egyik se jön be, ez is egy megoldás
2021. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi ez a felesleges rizsa?Vegig se olvastam.Veszel rá színes tokot azt csá
2021. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6.Na pont ezért lenne érdemes elolvasni, mert benne van hogy ez miért nem lenne jó a kérdezőnek és ha nem olvasod el nem értem minek kell eleve külön kommentálni feleslegesen...nem felesleges rizsa...lényegek vannak benne, máskor az lenne a gond, hogy alig írt ki infót így nem tudunk válaszolni...

"Mielőtt írnátok, tokot max olyat tennék rá ami pont passzol a színével vagy átlátszó így láthatom a színét is, úgy nem veszek olyat, hogy később rárakok egy színes mintás tokot azt elfelejtem a színét

2021. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha elfelejti a színét hülye mint a seggem,besz@rok azt se tudja mit akar komolyan :DD
2021. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8.Ilyen kéretlen hozzászólások...gondolom viccből írta de nem is ez a lényeg...de látom most már nem volt gond elolvasni lusta kutya:)
2021. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kommentet elolvastam te veréb,basszmmeg a szadat?
2021. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!