Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2.-t milyen színben...

Iphone SE 2.-t milyen színben vennétek?

Figyelt kérdés
Jó sokáig hezitáltam, hogy melyik telefont fogom megvenni de végül sikerült döntenem az iphone se mellett. Élőben teljesen más volt megtapasztalni őket mint fejben. Nagyon kényelmes volt, és hiányzott már a főgomb is. Mindenképp ezt fogom választani így más jobb telefont se ajánljatok légyszi. Viszont az lenne a kérdés, hogy ti milyen színben vennétek SE-t, mivel itt csak 3 alapszín van így nem sok színlehetőség van de nekem valahogy itt is nehéz ismét a döntés. A pirosat tudom kizárni egyedül talán, mert nem bírom a piros színt, fejfájást okoz néha meg túl vad viszont ehhez lenne egy piros táskám amit mindig sőt legtöbbször hordok így passzolna és jól mutatna vele. A feketét láttam párszor élőben és hát az nekem unalmas szín, ennyi pénzért azért szeretném ha a külseje is valahogy megfogna. Viszont igen elegáns. De a fehér, sok videót láttam és a fehérhez sok minden passzolna, sok stílus is meg a fehér talán jobban nőiesebb és elegánsabb, aranyosabb. Mielőtt írnátok, tokot max olyat tennék rá ami pont passzol a színével vagy átlátszó így láthatom a színét is, úgy nem veszek olyat, hogy később rárakok egy színes mintás tokot azt elfelejtem a színét. Szóval fogalmam sincs melyikben lenne érdemesebb megvenni, mert félek, hogy előbb utóbb az ilyen új színeket megunom mint néhány telefonomnál is viszont a fehér-fekete-szürke kombóknál nem tapasztaltam ezt. Fehér, vagy piros áll még döntésre de nehéz. Ti melyiket választanátok ha ilyen mobilt vennétek vagy már vettetek esetleg? (igen, ez életem legnagyobb gondja, nem kell külön kommentálni köszönöm.:D)

2021. okt. 9. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10.:D Most gratuláljak hogy egy kommentet elbírtál olvasni de a megjegyzést nem? Jó mocskos szád van az tény, én legalább nem beszélek így...
2021. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy 2 mondatos komment teljesen más mint egy mini Egri csillagok.Te meg olyan buta vagy fel se fogod a lényegét annak amit mondok.Húzz már el innen
2021. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12.na jó nem folyatom veled ezt az értelmetlen vitát..:D

ha zavarok inkább te húzz el...nem értem eleve minek követed még a kérdést ha így viszonyulsz hozzá..:D amúgy felfogom itt te vagy a buta hogy még itt vagy...

2021. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12.Eleve nem te vagy itt a kérdező, hogy megmond ki húzzon el innen..menj el te ennyi erővel.
2021. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12-gáz vagy eleve, hogy idejössz kritizálni a kérdezőt erre még neked áll feljebb hogy én mondok valamit erről...
2021. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg eleve értelmetlen hogy kommentelsz még mert a kérdező már rég törölt..
2021. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!