Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan érdemes iPhone alkatrés...

Honnan érdemes iPhone alkatrészt rendelni?

Figyelt kérdés

Olyan (elsősorban magyarországi, a szállítási idő miatt) boltot keresek, ahonnan jó minőségű iPhone alkatrészt tudnék rendelni.

Tudom, hogy eredeti alkatrész nem kapható hozzá, de az utángyártottak minősége között hatalmas ingadozás van. Korábban javítottam már iPhoneokat, főként ismerősi körben, de abbahagytam, mert nagyon sokszor csak silány minőségű alkatrészt tudtam beszerezni hozzájuk, így a végeredmény sem lett mindig tökéletes. Egyszer-kétszer sikerült egy-egy jobbat kifogni AliExpress és társairól, de ritka.

Hol kapható jó minőségű utángyártott iPhone alkatrész?



#alkatrész #iPhone #OEM #Mobiltelefon alkatrész
2021. okt. 15. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Isamuraitól talán vehetsz alkatrészt vagy icentretől
2021. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyárit csak partnerek kaphatnak. Ők meg nem hiszem hogy tovább adják. Szervizeket lehet kifaggatni melyik gyártó terméke ami elfogadható, vagy a neten amit találsz véleményeket, de ez nehéz...

Bár ájfónt én csak szakszervizben és csak gyári alkatrésszel javíttatnám. Talán kivétel a hátlap, vagy ilyen gombok amiben nincs elektromosság, és elektronika. Minden összefügg mindennel :)

2021. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ők meg nem hiszem hogy tovább adják"

Nem tudják továbbadni, mert csak akkor kapnak ha a kiszereltet visszaküldik.

2021. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!