Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A OnePlus telefonokon nincs...

A OnePlus telefonokon nincs zenehallgatásra alkalmas alkalmazás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megvan a OnePlus telefonom, de még csak most jutottam el odáig, hogy zenét hallgassak rajta. Viszont nem találok rajta semmit ahol tudnék zenét hallgatni. Mármint a fájlkezelőben az audioknál vannak zenék mert rátöltöttem párat, de ha elindítom akkor YouTube Music-on játsza le. Ezeken a telefonokon nincs olyan mint mondjuk a Huawei telefonokon, hogy alapból van rajta egy alkalmazás amin lehet zenét hallgatni, lejátszási listát csinálni stb?

2021. okt. 26. 10:48
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
79%
Tölts le egyet, ezért van az alkalmazásbolt.
2021. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál mp3 lejátszónak az egyik legjobb ingyenes a Musicolet.
2021. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

tudsz letölteni egy csomót. Ha a Huawei Music-ot preferálod, azt is le tudod tölteni: [link]

Én is ezt szeretem leginkább, csak én Samsung telefonon használom.

2021. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az Audify-t töltöttem le és nagyon jó.
2021. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 26. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint egy levakarhatatlan alkalmazás, ami helyett úgyis mást használ az ember fia, lánya.
2021. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brandon41 ***** válasza:
74%
Oneplus telefonokon nincsen gyári zenelejátszó program, néhány éve volt,de megszünt. Ha a YouTube music nem jó, akkor tölts le egyet.
2021. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!