Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Se 2020: fekete, fehér...

Iphone Se 2020: fekete, fehér vagy piros? Kinek mi tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eljöttem egy apró gonddal.

Színben nem tudok dönteni, mert a telefont már kiválasztottam csak a szín az ami még döntést vár.

Fontos nekem hogy a cuccaim passzoljanak és mivel itt csak 3 szín van így nehéz a választás.

Néztem többször élőben a feketét és az tetszett eddig a legjobban. Pedig a feketéért annyira nem rajongok így mobilokban mert túl basic nekem. De itt azért is jó mert az előlap is fekete és így nem annyira zavaró és sajnos az ocd-m ebbe nagyon beleszól...

A fehér, sokáig ezt néztem ki mivel sok videón is nagyon szép esztétikai megjelenést adott, sokféle stílushoz illik, elegáns is csajos. Viszont baromira elkezdett zavarni, hogy fekete az előlap és a háta meg fehér így meg mintha 2 színű lenne. Pedig eddig próbáltam eltekinteni de nem megy és zavaró. Pedig sok cuccomhoz passzolna egy fehér telefon.

A piros, sajnos annyira nem rajongok a pirosért viszont van néhány piros dolgom amihez passzolna de taszít a szín...így ezt kilőném.

Ezért is nehezen választok sok mindenben, hatással van rá az OCD, régen könnyebben tudtam dönteni ezekben..de most minden túlgondolok.

Tokot meg nyilván úgy veszek hogy ne takarja ha már ennyit fizetek akkor nem olyan lesz hogy veszek rá egy tokot ami takarja...:D

Általában feketésben öltözök így lehet a fekete illene hozzám.

Ti melyiket választanátok és miért? Hány évesek vagytok és milyen nemű?

persze erre a kérdésre csak akkor válaszoljatok ha van ilyen mobilotok vagy ilyet vennétek.:)

Mindig is iphone tulajdonos voltam mielőtt beszóltok.



2021. okt. 26. 23:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem kéne ezen ennyit agyalnom de nem tehetek róla :D...
2021. okt. 26. 23:51
 2/13 A kérdező kommentje:

azt hiszem mégis a fekete lesz, ott nem zavar semmi.:)

de véleményt még várok

2021. okt. 27. 00:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Fekete.
2021. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi :) miért?
2021. okt. 27. 00:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a kedvenc színem és nekem az tetszik, mivel azt kérdezted kinek mi tetszik. :D Utálom a fehér és piros színt hiába vagyok lány.
2021. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

a pirosat én is utálom, bántja a szememet néha

a fehér tetszene ha nem kavarna a fekete előlap..

így hogy full fekete előnyös.

2021. okt. 27. 00:23
 7/13 anonim ***** válasza:

25/N, az enyém fehér. Nagy fekete-rajongó vagyok én is, de megtetszett, hogy egy fokkal izgalmasabb a fekete-fehér kombó. Amúgy a széle körben nem fehér,

hanem matt halványszürke, szóval igazából háromszínű ;) Szerintem sikkes, nagyon jól néz ki. Egyik szülőmnek piros van, annak is fekete az előlapja amúgy,

nem bántja a szemet. A teljesen feketével nem lőhetsz mellé, de az pont ugyanúgy is néz ki, mint az összes többi fekete telefon.

2021. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A teljesen feketével nem lőhetsz mellé, de az pont ugyanúgy is néz ki, mint az összes többi fekete telefon.

az nem is lenne gond :D végülis piros telefont is sokat láttam ahogy fehéret is. a lényeg én tudom hogy iphone

2021. okt. 27. 00:43
 9/13 anonim ***** válasza:
fejete
2021. okt. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fekete. Utálom a piros színt, a fehér pedig kényes
2021. okt. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!