Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone használók, mi az ami...

IPhone használók, mi az ami nem tetszik a készüléketeken, illetve az iOsben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem lehet a Google Play-be mentett adatokkal folytatni a játékokkal. A másik dolog: amikor írok valamit és elírom, nem lehet csak úgy a szó közepére kattintani, hogy kijavítsam, hanem a csíkot kell odahúznom a cserélendő/javítandó betűhöz és csak úgy tudom megtenni. Szóval az utóbbi javítandó számomra. Ami még idegesít: folyamatosan túlmelegszik a telefon (Xs) amikor játszok. Utolsó sorban: az iPhone-ok ára.
2021. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szenzorsziget nem tetszik, ami a külsőt illeti, valamint lehetne bennük erősebb akku.


IOS nekem összességében jobban bejön, mint az Android. Nem jut eszembe semmi, ami annyira zavar, hogy említést érdemeljen. Talán annyi, hogy a kinézet nem olyan testreszabható. Viszont cserébe pörgősebb és biztonságosabb a rendszer.

2021. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Az, hogy a fényerőt leveszi magától, amikor meleg a készülék. Kinti nyári melegben minden napos dolog, és ilyenkor konkrétan semmit nem látok a kijelzőn, pedig 6 hónapos még csak.

Illetve játékoknál is előfordul ez, de akkor általában árnyékban vagyok, nem annyira gond.

Illetve azt, hogy általában nehéz leszedni róla a képeket windowsra, amikor megtelik a tárhelyem, itunes pedig nagyon bonyolult, zenét is nehezen tudok rátenni, szerencsére már van spotify, azóta ez nem zavar.

2021. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%

3-as vagyok. Illetve az zavaró még nagyon, hogy szoftveresen butítják a régi modelleket, hogy muszáj legyen cserélni.

És ez nem kitalált fikció, már pert is nyertek az apple ellen amikor kijött a 7-es széria.

Illetve volt egy 6-osom nekem is, nem hallottam 4 éves készüléken már semmit.

Rendeltem hozzá új hanszórót, kábelezéssel együtt, de ugyan olyan rossz volt.

Azt hittem a rossz minőségű kínai hangszóró miatt. Viszont elvittem szervízbe ezután, ott kitisztították, új gyári kábel és hangszóró, de minimális javulás sem volt.

Ekkor cseréltem készüléket, mert muszáj volt.

2021. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1-es válaszolónak: ha hosszan nyomod a space gombot, könnyen oda húzod a csíkot ahova szeretnéd, én még sosem szarakodtam hogy a szövegben az ujjammal húzgáljam :D


Nekem az automatikus fényerő nem tetszik, az indokolatlan melegedés/merülés (nyarat leszámítva is, aksi csere után is).

A kamera teljesítménye is láthatóan romlott, ami engem nagyon bosszant, elég összehasonlítanom egy most készített, és új korában készített képet, szemmel látható a különbség. Meg néha a kamera app “összeomlik”, csak fekete képet mutat, mintha valami eltakarná a lencsét, ilyenkor pl. az insta kamera funkciója sem működik, ha ott nyitnam meg kilép az alkalmazásból. Ilyenkor újraindítom, ami megoldja a problémát.

Szerencsére lassulás nincs, vagyis olyan mértékű, ami már zavaró lenne.


(iPhone 7, 4 éves lesz hamarosan)

2021. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell a space gombot nyomni, akarhol hosszasan lenyomva tartod a kepernyot, oda huzod a csikot, ahova akarod.

Nekem a fenyerot se veszi le magatol, ez valami beallitas lehet, amit mar en valoszinuleg a legejen kikapcsoltam, mert nem szeretem, ha magatol csinal dolgokat a telefon. Egyedul a kekfenyszures van automatikusra allitva, este 8-tol kb reggel 3-ig megy.

Egyebkent nem tudnek igy hirtelen rosszat mondani rola, vagy 12 eve csak iPhone-t hasznalok, 3x valtottam modellt ennyi ido alatt, soha nem azert, mert elromlott volna az elozo, csak idonkent jo az ujitas, mikor mar van komolyabb kulonbseg a ket telefon kozott.

2021. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A készülékekkel nincs gond. Az iOS-ben meg van néhány apróság ami nem tetszik. Például, hogy X vagy Y gomb miért jobb oldalon van, miért nem baloldalon, ilyenek. De alapvetően nincs vele gond ha az ember megszokta a használatát. Nekem A 3GS megjelenése óta (2009) csak iPhoneom vvan, úgyhogy volt időm erre! :D


A túlmelegedést légyszi ne mondjátok!!

Melyik készülék nem melegedik túl ha 35-40 fokban kiteszitek a napra és még játszotok is rajta? Visszaveszi a teljesítményt és a fényerőt, hogy védje magát a telefon. Ezt 6 percesen is, 6 naposan is, 6 hónaposan is és 6 évesen is meg fogja csinálni! Menjél be vele árnyékba és kész. Miért kell szerencsétlen telefonokat a forróságban kínozni? Aztán meg jöttök ide a gyakorira, hogy "miért merül hamar a telefonom?" Persze szegény akksi a 60 fokos melegben még lással el a full terhelésen pörgő procit és a full fényerőn világító kijelzőt, mert te épp pubg-zni akarsz. A magas hőmérsékletek nem csak az akkumulátornak ártanak, de más alkatrészek degradációját is felgyorsítják.

2021. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem kell a space gombot nyomni, akarhol hosszasan lenyomva tartod a kepernyot, oda huzod a csikot, ahova akarod."

ez készülékfüggő!

ahol van 3D Touch ott ez igaz.

Az újabb készülékeknél csak a szóköznél műxik

2021. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!