Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik már legalább 1 éve...

Akik már legalább 1 éve használják a Digi magyarországi mobiltelefon- és/vagy mobilinternet-szolgáltatását: egy 10-es skálán mennyire vagytok megelégedve velük?

Figyelt kérdés
1: egyáltalán nem elégedett | 10: tökéletesen elégedett

2021. nov. 14. 07:22
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11 szavazat
 1/4 anonim válasza:
64%
Mivel falun sz*r a net olyan: eh
2021. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kb. 9 hónapja használom a Digi Mobilt, igaz ez nem egy év, de átlag napi 2-3 órát használom, ezért van már bőven tapasztalatom velük kapcsolatban.


Az első szempont az ára. Én havi 1500 Ft-ot fizetek a 30Gb-ért (de Digi vagy Invitel szolgáltatás mellé csak 1000 Ft). Más szolgáltató 1Gb-ot ad 1200 Ft-ért, sokkal, de sokkal jobb árban adják. Akik a Digi mobilra fizetnek elő, azok valószínűleg az ára miatt választják ezt a szolgáltatást, én is ezért vagyok Digi-s.


A sebessége térerőtől függ. Teli térerőnél akár 15 Mbit/s felett is lehet, ez a nagy fájlok letöltését leszámítva szinte mindenre elég. Nálunk a szembe épület tetején van a torony (az ablakomból tökéletesen rálátok), így ha otthon gond van a vezetékes internettel, pót internetnek kiváló.

3-mas átlagos térerőnél 3-8 Mbit/s körül szoktam mérni. Ez weboldalakon böngészni, Facebookozni és YouTube SD videókhoz teljesen jó. A város belterületén ez a térerő jó eséllyel teljesül (több tornyuk is van).

1-2-es, de stabil térerőnél 1-3 Mbit/s körül szoktam mérni, a böngészés, Facebook, Messenger ezen is hiba nélkül működik, a YouTube is megy, csak 240-360p felbontással (én egyébként is bekapcsoltam az adatforgalom csökkentőt mobilinterneten).


Én főképp a fentiekre használom, elég sokat hallgatok vele webrádiót, és rendszeresen YouTubeozok is vele. Szaggatni nem szokott (ezt webrádiónál rögtön észre venném, és van amikor munka alatt végig szól a fülembe). Tehát én összességében elégedett vagyok vele. Ár/érték arányban szerintem megéri.


Természetesen a másik szolgáltatóknál többszörös árban gyorsabb mobilinternetet és jobb lefedettséget kapunk. Aki meg tudja fizetni a magasabb árat, neki érdemesebb a jobb szolgáltatást megvenni.

Jó hasonlat, hogy lehet venni 25.000 Ft-ért is okostelefont, meg 250.000 Ft-ért is. Mindkettővel lehet telefonálni, Facebookozni, Messengerezni, YouTubeozni, mégsem ugyanolyan a két telefon. Érthető módon a drágább készülék gyorsabb, meg olyan játékokat és alkalmazásokat is futtat, ami az olcsóbb készüléken nem működne. Így nem reális egy olcsóbbat egy drágábbhoz hasonlítani. Azt érdemes nézni, mit kapunk a pénzünkért, ár/érték arányban milyen. Ár/érték arányban pedig nagyon elégedett vagyok a Digivel.

2021. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam tökéletesen működik a Digi Mobil (eddig) (kopp-kopp). Van egy pannonos kártyám is pótnak a biztonság kedvéért.
2021. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kellemesen csalódtam. Olyan helyen is van netem, ahol a Telekom, Telenor csak szerencsétlenkedett. Utcán is hamarabb kapcsolódik. Igaz én egy Isten háta mögötti településen lakok, hanem megyeszékhelyen. Nem is fogok soha falun lakni, inkább a halál, szóval nekem tökéletes a Digi.
2021. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!