Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kinéztem egy új telefont,...

Ha kinéztem egy új telefont, vegyem meg most azonnal, vagy várjak vele egy-két hetet black fridayig?

Figyelt kérdés
A régi telefonom már több mint négyéves, és minden baja van sajnos, ezért muszáj lecserélnem. Kinéztem helyette egy másikat, szóval tudom már, hogy konkrétan egy Samsung Galaxy A52s 5G-t szeretnék. Ez most (a 256 GB / 8 GB-os változat) kb. 145 ezer Ft az árukereső alapján, de például korábban készült összehasonlító tesztekben is ilyen irányárat írtak hozzá. A kérdésem arra vonatkozna, hogy érdemes lehet-e várni ilyenkor még egy-két hetet, és black friday alkalmából esetleg további akciók is várhatóak bizonyos boltokban? Vagy éppen ellenkezőleg, nem lesznek további akciók, sőt, elkapkodják a jelenlegi készletet is addig, és utána már csak még drágábban fogok hozzájutni, ha egyáltalán sikerül? Valakinek van tapasztalata, hogyan szokott ez működni ilyenkor?...
2021. nov. 15. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Várhatsz vele black firdayig ha gondolod.


[link]

2021. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olcsóbb lesz kicsit vagy nem. De utána is meg tudod venni annyiért mint most...

Jellemzően csak átbaxós akciók vannak.

eladnak 10db ot hiper jó áron a többi ugyan annyi lesz. Vagy 2 héttel előtte felnyomják az árakat, aztán jön a giga mega akció ugyan annyiért.

2021. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálunk nincs black friday, se black november meg semmi. Minden ugyanannyi, csak sok eszement ilyenkor vásárolgat. Jön a Karácsony és ilyenkor nagy a vásárlási kedv, pár ezer Ft-ért is ölik egymást az emberek, aztán meg nem győzik visszavinni meg a gagyikat javíttatni. Bevett szokás, hogy felnyomják előtte az árakat, aztán kapsz egy telóra 10ezer kedvezményt, ez nem black friday.
2021. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ne várj. Mert vagy lesz, vagy nem. Globális chip hiány van, szóval nem sokáig lesz miből válogatni ha így megy majd tovább.
2021. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!