Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi kell még hogy megvegyem?

Mi kell még hogy megvegyem?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek egy telefonboltba és egyből kifizetem akkor egyből nekem adják? és kell utána még fizetnem érte?

2021. nov. 27. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lényegében igen egyből neked adják, csak a csomagot amiben vagy azt kell fizetni, nem a telefon árát (ha előfizetéses vagy) pár papír munka és ennyi.
2021. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
volt mikor nem adták egyből, hanem évekig várni kellett és akkor is csak egy ikervonalat kaptál meg.
2021. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak készülék (előfizetés nem) akkor fizetsz és távozol.
2021. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Garanciát általában a dobozba teszik, tehát ők bontják fel a telefon dobozát.
2021. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az adott telefon boltban, van az adott általad, ki választott telefon készülékből, akkor azonnal ki adják. Még választhatsz is, hogy havi díjas előfizetéssel kéred vagy előre feltöltő kártyás csomagban. Vagy leg újabban kérheted előfizetés nélkül is. Ha havi díjas számlás csomagban kéred akkor választhatsz, hogy egy összegben, vagy havi részletekben fizetve kéred a telefont. Sőt a legtöbb üzletben, ha kéred akkor segítenek a telefon be üzemelésében is.
2021. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. nov. 27. 16:07
 7/11 A kérdező kommentje:
előfizetés nélkül akkor nem is kell fizetnem csak egyszer.
2021. nov. 28. 10:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha csak telefont veszel, akkor csak egyszer kell fizetned. És csak a készülék árát. És ha nem veszel előfizetést hozzá, akkor rögtön akkor kell ki fizetni amikor elhozod a telefont a boltból. De így ha csak telefon készüléket veszel akkor úgy mond listás áron adják. Azaz a lehető leg drágábban fogod meg kapni a telefon készüléket. Ezért érdemes legalább felötlő kártyás / előre fizetős kártyás csomagban, vagy havid díjas csomagban meg venni a telefont. A Listás ár a legdrágább készülék ár, utána jön a feltőltő kártyás csomagban. És a leg végén a havi díjas csomagban vett készülékek. A havi díjas csomag esetén is minél drágább havi díjú előfizetést kérsz annál olcsóbb lesz a telefon készülék ára. És havi díjas csomagnál választhatsz, hogy egy összegben fizeted ki a telefont vagy részletre. De hogy melyiket választod az a te döntésed. Én csak a lehetséges variánsokat soroltam fel. De igy van, ahogy írtam is. Egy egyösszegű fizetés esetén vehetsz csak telefont is, sim kártya nélkül / elő fizetés nélkül is.
2021. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha csak azért szeretnék venni telefont mert amikor beütöm a jelszót nem oldja fel a telefont kikapcsolni sem tudom mivel nem fogadja el a jelszót pedig nem változtattattam meg. És ugyan úgy hallóm hogy jön értesítés de nem oldja fel a jelszóval. Aksit nem tudom kivenni. A szervizben nem hinném hogy megtudnák e csinálni. Ezért gondoltam erre
2021. nov. 28. 13:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom amikor a jelszót beütöm akkor a kész gombra rámegyek és nem reagál rá. Meg semmire se .
2021. nov. 28. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!