Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Family link -et kijátsza a 13...

ZöldPinkódZöld kérdése:

Family link -et kijátsza a 13 éves gyerekem. Hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Jelszavam nem tudja / megváltoztattam. A számítógépén sincsenek letárolva jelszavaim. Eszközeimhez nem fér hozzá. Viszonylag gyorsan feloldja, szerintem kb 2 perc alatt. Nem mondja meg, hogy csinálja, nem jövök rá:( Annyit mondott csak el, hogy viszonylag egyszerű. A keresési, yt előzményeiben nincs jel. Pár yt videót néztem a témában, de szerintem nem ezeket követi. Hogy csinálhatja? Valaki (Szülő) járt már így? Nem akarok másik rendszert rakni a telefonjára e helyett. De ha más nincs, hát legyen. (Kasperskyt ismerem még elég jól)

2021. dec. 14. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a 4. és 5. pont?

[link]

2021. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ezek kizártak teljesen. A saját szobájában többször törölte már a korlátozásokat - míg én egy ajtóval arrébb voltam.
2021. dec. 14. 21:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam, de ha csinál magának egy extra fiókot, és azzal lép be, akkor elvileg megkerülhetőek a korlátozásaid.
2021. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3:

Köszönöm a válaszodat. Nem annyira értem, mire gondolsz extra fiók alatt. Egy androidos okostelefonon a gyári beállítások visszaállításával lehet fiókot cserélni. A familylink ezt a fiókot társítja a szülő fiókja alá. Így szerintem ez kizárható. Azt tudom, hogy csinált magának másik fiókot, de a telefonján nem ezzel van.

Egyébként az eredeti fiókjában a születési dátuma 2008-ról 1972-re változott. Ez is érdekes...

2021. dec. 15. 09:08
 5/15 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen volt anyám kiskoromban, olyan szinten próbálta kontrollálni, hogy mit csinálok a PC-n (üzenetek, fájlok, böngészési előzmények átnézése), hogy már 13-14 évesen egy teljesen titkositott merevlemezzel használtam linux disztribúciót, stb. Végülis neki köszönhetem azt, hogy IT-s lettem, illetve azt is, hogy sosem lett köztünk bizalmi kapcsolat.
2021. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egy androidos okostelefonon a gyári beállítások visszaállításával lehet fiókot cserélni."


Nen arra gondoltam.

[link]

2021. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5:

ez elgondolkodtató… nálunk árnyaltabb a helyzet. Néhány szabály van csak: Napi 3 óra limit, ebbe NEM számít bele a kapcsolattartás, hang (TIDAL) és videó stream(netflix, yt), logikai játékok. Beleszámít a függésre kifejlesztett játék, tiktok. 22 órától ágyban még tud cserélni, zenét hallgatni. Magánéletben nem turkálok sosem. Szigorítás van, ha érezhetően a gépezés, telefonozás miatt leromlanak az iskolai jegyek. Most ez van - és van annyi esze, hogy nem árulja el a trükköt:)

2021. dec. 15. 18:53
 8/15 A kérdező kommentje:

6:

Köszönöm.

Ennek utánanézek. Készített másik fiókot. Megnézem vele a telefonját, hogy van e másodlagos fiók beállítva.

2021. dec. 16. 11:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Egy cookie+tárolt jelszavak takarítás a telefonján és a számítógépén segített problémán:)
2022. jan. 11. 12:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Tehát nem volt semmilyen trükk, csak egy valahol megjegyzett jelszó.
2022. jan. 11. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!