Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Family link -et kijátsza a 13...

ZöldPinkódZöld kérdése:

Family link -et kijátsza a 13 éves gyerekem. Hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Jelszavam nem tudja / megváltoztattam. A számítógépén sincsenek letárolva jelszavaim. Eszközeimhez nem fér hozzá. Viszonylag gyorsan feloldja, szerintem kb 2 perc alatt. Nem mondja meg, hogy csinálja, nem jövök rá:( Annyit mondott csak el, hogy viszonylag egyszerű. A keresési, yt előzményeiben nincs jel. Pár yt videót néztem a témában, de szerintem nem ezeket követi. Hogy csinálhatja? Valaki (Szülő) járt már így? Nem akarok másik rendszert rakni a telefonjára e helyett. De ha más nincs, hát legyen. (Kasperskyt ismerem még elég jól)

2021. dec. 14. 20:42
1 2
 11/15 Fonyod válasza:
63%
neki van igaza, nem kéne problémáznod azon, hogy a gyereked úgy gondolja, neki is vannak jogai. Jöhet a lepontozás
2022. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 semmixd321 ***** válasza:
64%
Nemár srácok... Egyedül 11 adott rendes választ és ő lett lepontozva. Engem ez mindig rohadtul felbaszott hogy nem tisztelik a másik ember jogait. Mert ez bizony az.
2022. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem az. Agy 13 éves gyerek még nem önálló jogalany.

Ha ellenségnek tekinti az anyját, el kell venni a telefonját, és kaphat egy buta gombosat, telefonálni azon is lehet. Aztán majd rájön hogy nem csak jog, köotelesség is van.

2022. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 semmixd321 ***** válasza:
84%
Rendben, de ez szerintem akkor sem helyes. Amikor le jár az ideje tessék elvenni a telefont, tessék foglalkozni a gyerekkel! Ne mindent programokkal oldjunk meg. Ha tovább marad úgyis feltöri ha kell ezerszer inkább mikor nem akarod hogy ne telefonozzon akkor csak simán vedd el azt ne is lehet kijátszani.
2022. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
Én is feltörném, ha így be lennék korlátozva
2023. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!