Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 7-em vízbe esett,...

Az iphone 7-em vízbe esett, egyből kivettem, és kikapcsoltam. Mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Át törölgettem száraz ronggyal, neha bekapcsoltam hogy mukodik, minden jo eddig, a sim kartyat kivettem, a hatlapot nem tudom leszedni. Miutan beleesett a kadba egybol kivettem. Bocsi hogy nem irok ekezeteket, de nagyon ideges vagyok. Valaki tudna segiteni, hogy mit tegyek? Szerintetek bele ment a viz?
2021. dec. 16. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne basztasd és hagyd száradni,nagyjából ennyit tehetsz.
2021. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Aki beírja hogy tegye rizsbe azt felrúgom! :D


Tedd fel a radiátorra, vagy melegítsd hajszárítóval hogy melegedjen át. így kipárolog belőle a víz. Nem melegítsd meg nagyon, 40 fok környékére elég.

A 2010-ben hasonlóan kádba esett 3GS-emet így szárítottam ki. Azóta is működik.

Az adataidat mentsd le róla mindenképpen!

Ha van lehetőséged elvinni szervizbe akkor add be tisztításra minél előbb.

2021. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell szárítgatni.

Vízálló.

https://www.youtube.com/watch?v=fmqSMJf_rLE

2021. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most a rongyban felraktam a radiatorra szaradni holnapig. Szervizre nincs annyira most penz, szuleimtol meg nem kerhetek. Jelenleg varok.
2021. dec. 16. 18:33
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
“ Mint már említettük, az iPhone 7 és az iPhone 7 Plus az első olyan Apple telefon, mely megkapta az IP67 tanúsítványt. Hogy ez mit jelent? Ez a hatodik, azaz legmagasabb tűrésfok a mobiloknál. Azt jelenti, hogy az iPhone 7 teljes védettséget élvez a portól és 1 méter mély vízben akár harminc percig is maradhat, mielőtt beázna a készülék.”
2021. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Egyebkent a 3# videojaban nekem is van a sarkanal viz, de remelem nem lesz semmi. Tokban is volt.
2021. dec. 16. 18:39
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Rizsbe kell tenni, de nem mindegy milyen!

Basmati a legjobb.

2021. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
A SIM kártyát mi a bánatért vetted ki? Ha valahol, akkor ott nyitottad meg a víz útját...
2021. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam hogy sérüljön..
2021. dec. 16. 19:15
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Ne kapcsold be pár napig.

SIM kártya a legkisebb gond ilyenkor azt ingyen cserélik ha elromlik.

2021. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!