Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez ugye nem normális egy...

Ez ugye nem normális egy iPhone-nál?

Figyelt kérdés

November végén vettem egy üzletből iPhone -t használtan. Az újra nem akarok annyi pénzt kiadni, és itt garanciával, ellenőrizve voltak gondoltam egy fokkal jobb, mint valakitől venni.

100-os volt az aksija, ezt ott is ellenőriztem.

Ma néztem meg újra kíváncsiságból, és most 87%, azt hittem rosszul leszek. Pár hét alatt ennyit lement ?! Màsnál 2 év után lesz ennyi.

Szerintetek mi lehet ? Ha még garancia alatt van, kicserélik?


2021. dec. 16. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő az üzemidő, akkor ne foglalkozz vele. Annyi biztos ebből csak, hogy cserélve lett az akkumulátor benne.
2021. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
ez az érték csak egy becslés...egyáltalán nem pontos
2021. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne nézegesd.
2021. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Màsnál 2 év után lesz ennyi."

Úgy van, nekem 91% és októberben volt 2 éves.

A többiek mondják hogy ne foglalkozz vele, de azért ekkora ugrás ennyi idő alatt tényleg nem normális.

Kétszer sem mondom, hogy abban már nem gyári akksi van és emiatt csinálja ezt. Vagy pedig gyári, de rossz akksi van benne.

2021. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

"újra nem akarok annyi pénzt kiadni"

inkább cumizol a lenyomozhatatlan GSM-es kacatokkal amikben senkinek semmi fogalma milyen alkatrészek vannak.

2021. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"azért ekkora ugrás ennyi idő alatt tényleg nem normális."


Resetelt utángyártott akkumulátoroknál szokott ilyen lenni. Gyakorlatilag arról van szó, hogy az utángyártott akksi kapacitása hazudva van a chipen, de a rendszer észreveszi és úgy gondolja, hogy csökkent, mert azt a gyári akkumulátorra állították be. Ettől függetlenül, ha az üzemidő jó és nem észlelhető púposodás sem, akkor nem érdemes vele foglalkozni. Az üzemidő fontos, nem az, hogy hány százalékot ír ki a rendszer az állapotára.

2021. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

De valóban gyorsabban merül, mint amikor megvettem :(

2021. dec. 16. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó, nyilván sejted, hogy okkal olcsóbbak a használt dolgok. Ez az ára a spúrkodásodnak. Ha valóban új állapotú terméket akarsz, máskor vedd meg újonnan.

Nem írtad milyen típus, lehet eleve nincs is hozzá már gyári alkatrész vagy régóta a raktárban állva is hasonlóan rossz lenne már az új is. Ezeknek a kütyüknek mindig az akksi a gyengéjük.

2021. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja milyen vacak utángyártott aksi van benne. Ha ilyen gyorsan degradálódik, az fixen nem gyári/eredeti.
2021. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tippem, hogy illető olcsón vett szar akksis iphonet, vett bele valami hulladékot olcsón, aztán gondolom kaptál fél év garit aminek leírásában biztos szerepel, hogy pl amennyiben az akksi kapacitás fél éven belül nem esik 50% alá, abban az esetben ez nem garis hiba.


Vidd vissza oda, ahol vetted, kérdezz rá.

2021. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!