Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13-mal lennék menőbb...

IPhone 13-mal lennék menőbb vagy Pixel 6-tal?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy én nem úgy vagyok mint a legtöbb ember hogy összekuporgatja a pénzt a kis telefonra vagy "kihozza" részletre aztán 3 évig fizeti. Azt csak azt az 1 szem telefonját nyomkodja éjjel nappal, mert nincs más neki.


Én vettem egy kis ipadet, hogy itthon azt koptassam. Ezáltal a mobil élettartalma meg van hosszabbítva.


De meg kell mondjam hogy nekem nem esik le az állam az appletől, mert nem vagyok olyan primkó ember, aki ráizgul pár animációra.


Van 160 GB a google drive tárhelyemben, azt akarom folytatni, a naptár is sokkal jobban van integrálva a pixel telefonban (most is olyanom van, csak egy régebbi), sokkal jobb a fordító is (ázsiai nyelvekről gyakran kell fordítanom üzeneteket)


A legtöbb embernél mit látok?


-Előveszi az iphoneját,

-elélvez attól hogy MIJJJEN FEJLETT A FACE ID belépés

-vagy beírja az adott napon 130-adjára is a 8 számjegyű pin kódját.


-utána belép egy app-ba,

-azzal a lendülettel bezárja

-és még megnyit 5 másikat,

-maximum görget 3mm-t.

-Belenéz 1-2 instagram storyba, de csak kb fél mp-ig.


-Megnyitja a snapchatet vagy mittudomén mit

-felpróbál 1-2 filtert

-nagyon fontos szelfit készíteni amikor az ember 2 perce egy helyben ül

- elindít 2-3 játékot, de csak max 1 percre


utána meg bezárogatja az összes appot, mert nem érti hogyan müködik a memóriakezelés.


meg hát ugye a "felhasználói élmények"

(igen, tényleg vannak emberek akik az user experiencet felhaszálói ÉLMÉNY-nek fordítják és tényleg úgy értelmezik mint egy darab élmény.


Nyugi, ugyanezt látom androidos telefonnal rendelkező fiataloknál is, csak ott annyi a bónusz, hogy a billentyüzet kitakarja a képernyő 80%-át. És neki ez teljesen megfelel.


Mint ahogy az is, hogy a google appot használja internet böngészőnek. Vagy ha a chromeot akkor meg van nyitva legalább 50 fül, mert azt hiszi hogy azok könyvjelzők.


2021. dec. 19. 09:43
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
engem csak az zavar ahogy emberek undorodva beszelnek h nekem nincs ifonom es h ez engem minosit
2021. dec. 19. 13:12
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen aki undorodva beszél a másikról az te vagy.
2021. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem újonnan függetlenként 70 ezer forint volt a telefonom. Soha egyik ismerősöm se szólt még meg, lehet baráti társaságot kéne váltani.

Buszmegállós idegenek véleménye meg nem kimondottan érdekel, mivel gimi óta nem ültem buszon.

2021. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

2015ben meg 50ezerert lehetett venni felso kategorias telefont (xiaomi mi3)


2017ben xiaomi mi5s vettem 89 ezerert


2019ben meg pixel 2t 140ezerert


mind felsokategorias androidos telefon volt


utana kezdtek elszallni az arak, pontosabban ra tudtak venni a nepet h fizessen akarmennyit

2021. dec. 19. 13:22
 35/49 A kérdező kommentje:
ja es ezzel parhuzamosan iphome 6s volt nekem ceges telonak, 2 honapja meg adtak iphone 11et
2021. dec. 19. 13:23
 36/49 anonim ***** válasza:
Rinya rinya rinya. Meg azon hisztizel, hogy más hogy használja a telefonját. Az Iphone 13 jelenleg a csúcs, afelett nincs semmi. Ez van.
2021. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
es a mekisek is meg tudjak venni en meg mernokkent nem
2021. dec. 20. 07:48
 38/49 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, előfizuval havi 25-30ért 2 évre te is megkaphatnád, ha nagyon akarnád. Nem értem ezt a kérdést mire is megy ki.
2021. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
ha akarnam vs. ha lenne ra szuksegem
2021. dec. 20. 08:25
 40/49 anonim ***** válasza:
Es ha annyira menozni akarsz a telodal akkor miert nem jó mondjuk egy galaxy z flip 3 szerintem az most coolab mint az almafone mert hajlítható és ez még nem sok ember kezeben fordul meg raadasul meg olcsobb is(kb 330e ft)
2021. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!