Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13-mal lennék menőbb...

IPhone 13-mal lennék menőbb vagy Pixel 6-tal?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy én nem úgy vagyok mint a legtöbb ember hogy összekuporgatja a pénzt a kis telefonra vagy "kihozza" részletre aztán 3 évig fizeti. Azt csak azt az 1 szem telefonját nyomkodja éjjel nappal, mert nincs más neki.


Én vettem egy kis ipadet, hogy itthon azt koptassam. Ezáltal a mobil élettartalma meg van hosszabbítva.


De meg kell mondjam hogy nekem nem esik le az állam az appletől, mert nem vagyok olyan primkó ember, aki ráizgul pár animációra.


Van 160 GB a google drive tárhelyemben, azt akarom folytatni, a naptár is sokkal jobban van integrálva a pixel telefonban (most is olyanom van, csak egy régebbi), sokkal jobb a fordító is (ázsiai nyelvekről gyakran kell fordítanom üzeneteket)


A legtöbb embernél mit látok?


-Előveszi az iphoneját,

-elélvez attól hogy MIJJJEN FEJLETT A FACE ID belépés

-vagy beírja az adott napon 130-adjára is a 8 számjegyű pin kódját.


-utána belép egy app-ba,

-azzal a lendülettel bezárja

-és még megnyit 5 másikat,

-maximum görget 3mm-t.

-Belenéz 1-2 instagram storyba, de csak kb fél mp-ig.


-Megnyitja a snapchatet vagy mittudomén mit

-felpróbál 1-2 filtert

-nagyon fontos szelfit készíteni amikor az ember 2 perce egy helyben ül

- elindít 2-3 játékot, de csak max 1 percre


utána meg bezárogatja az összes appot, mert nem érti hogyan müködik a memóriakezelés.


meg hát ugye a "felhasználói élmények"

(igen, tényleg vannak emberek akik az user experiencet felhaszálói ÉLMÉNY-nek fordítják és tényleg úgy értelmezik mint egy darab élmény.


Nyugi, ugyanezt látom androidos telefonnal rendelkező fiataloknál is, csak ott annyi a bónusz, hogy a billentyüzet kitakarja a képernyő 80%-át. És neki ez teljesen megfelel.


Mint ahogy az is, hogy a google appot használja internet böngészőnek. Vagy ha a chromeot akkor meg van nyitva legalább 50 fül, mert azt hiszi hogy azok könyvjelzők.


2021. dec. 19. 09:43
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

hat nem tom az ilyen niché samsung parasztvakitasok mindig csak 3 napos csodak


konzisztensen sosem tudtak menok lenni


annakidejen volt a gorbitett samsung meg LG Flex


azok se voltak menok semeddig

2021. dec. 20. 10:42
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem értem, hol számít egy nagyon max pár százezres telefon menőnek? Max a tinik körében, de még lehet ott sem, mivel tokba rakva meg nem mondja az ember, hogy milyen telefont nyomkod a másik.
2021. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

de az ifonnal ugy van megcsinalva h tokban is látszódjon h uj


nem tudom en volt h bementem a mori2be aztam volt par 10ezres a penztarcamban es fiatal noknek majd kieesett a szeme amikor fizettem


nem tudom mire gondoljak h ez barmit is szamit

2021. dec. 20. 11:15
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező menthetetlen. Nézzük meg mi volt az eredeti kérdés, és most miket ír. Ezt el kell engedni de sürgősen. Mint írtam, ha nyomi vagy, mindegy mi van a kezedben. Neked valószínűleg csak a telód meg otthon a kukid, ami nem túl menő.
2021. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

A proli, újgazdag főnököm szokta ezt csinálni az órájával. (Vidék) Ha mutat valamit, mindig látszódnia kell a Longines feliratnak. Szinte mondja, hogy " nézd már meg,ez egy félmilliós Longínesz, nem olyan szutyok kázió mint neked van".. Az a baj, hogy viselni nem tud egy ilyen órát. Szarcsíkos gatyában, üres fejjel tök mindegy milyen órád, telefonod, autód van.


Ha majd nagy leszel kérdező, rájössz, hogy az igazi egyéniségek nem azért vesznek Iphone-t, Omega karórát, Mercedest, hogy azzal menőzzenek. Amíg menőzni akarsz, addig nincs önálló egyéniséged. Bár van egy sanda gyanúm, hogy trollkodsz ezzel a kérdéssel.

2021. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

hát figyi


anno 2006-ban vettem egy akg fejhallgatót, k141 klasszikus modell, 30 ezer forint volt, ami annak idején soknak számított.


jöttek az ugatások, hogy minek olyan drága fejhallgató "tök hülyeség"


2007-2008 körül meg valahogy érdekes módon rögtön jusztifikálva lett a beats fejhallgató 60 ezerért mindenki számára


2017-ben vettem bluetooth fülhallgatót, akkoriban még nem volt ilyen nagyon sok embernek, nyilván az ára miatt (értsd: 19 ezer huawei AM61), rá vagy 2 évre hirtelen mindenki számára jusztifikálva lett, hogy kiadnak 20-50 ezret egy bluetooth agyrákgenerátorért


az a baj, hogy mindig megelőzőm a trendeket és akkor én vagyok elmondva minden hülye csodabogárnak, de utána meg a csürhe beáll a sorba, amikor már elő van nekik emésztve a prolitáp :)


xiaomi mi bandem is az elsők között volt, okosórám is, amikorra elterjedt (értsd: olcsó lett) én már meguntam.


anno volt motorizált gimbalos stabilizátorom is telefonhoz, ami szintén az ára, valamint a szelfi bottal való nagyfokú hasonlósága miatt nem terjedt el, illetve hogy az emberek nem értették meg a jelentőségét.


nem tudom mit mondhatnék még


most speciel nekem is csíra KÁZIÓM van (kocka G-shock), csak éppen rozsdamentes acél limitált modell, amit amazonon vettem 250 dollárért. Emelett mondjuk tényleg elbújhatnak az ilyen wannabe hipster gyerekek a 10en pár ezer forintos bizsu casiókkal.

2021. dec. 29. 22:11
 47/49 A kérdező kommentje:
szóval ezzel csak azt akartam mondani hogy én önállóan veszem észre valaminek a jelentőségét nem csak a csordaszellem miatt
2021. dec. 29. 22:13
 48/49 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi, hogy egy eszköztől menőbb lesz, sürgősen látogasson meg egy pszichológust és azt ajánlom neked is.
2022. jan. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
100%

iPhone felhasználó vagyok én is. Azért választottam az Apple készülékét, mert egyszerűen kezelhető, gyors, biztonságos, sokáig támogatottak a készülékek. Újan szoktam venni egy friss modellt, és azt 5 évig minimum használom. Én ezért vettem Iphone-t, mert stabil, megbízható készülék 5 év szoftveres támogatással.


Ha presztízs érdekel kérdező, akkor el kell keserítselek. Egy telefontól nem leszel értékesebb ember.

2022. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!