Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 70e Ft-ért?

Figyelt kérdés
Iphone-om sosem volt nem ismerem, de úgy tudom hogy mindig frissítenek és egy idő után nem fogom tudni használni, ami fontos lenne nekem, hogy gyors legyen és nagy memória 2 éves a telóm,memória kártya van benne és hiába szedek le róla mindent, amit lehet(képek,videók,zenék) maga a RAM megvan telve az alap programokkal amiket nem tudok leszedni róla
2021. dec. 27. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát 70k ért max használtan vehetsz iPhone -t.

Nem hiszem hogy ennyiért feltétlenül bele kéne ugrani egy ilyenbe.


Használhatóak gyorsak, de 100k felett érdemes ezekbe bele szállni vagy ha alatta veszed használtan akkor tudd mit csinálsz és miért. Szerintem.


Frissítés megszűnése után is fogod tudni használni mindegyik telefont.

Viszont lehet olyan alkalmazás ami csak a legfrissebb rendszerre adnak ki, és csak azzal működik majd. Android on 9 -ig nem igen van gond.

Sokan használnak 7-8 as verziókat is.

Almán meg még a 6S és az SE (eredeti) is megkapta a most legfrissebb rendszert.


Androidon a támogatás nem túl acélos. Legjobb ebben a Samsung de ott is a középkategória és felfelé ahol sokáig van támogatás.


Ettől még egy olcsó telefont is simán tudsz használni a támogatás lejárta után is.


Valószínűsítem hogy egy kevés memóriával megáldott telefonod van, amin a tárhely is kevés. Ez a fő probléma.


Gyors az szubjektív. Kinek mi. Samsung belépő telefonok már talán elég gyorsak, de javaslom a mobilaréna karácsonyi telefonajánlóját.


[link]

2021. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Honor
2021. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Az iPhone egy felső kategoriás telefon. A leg olcsóbb iPhone újonnan is 183480 Ft-tól kezdődik. Persze újonnan! És a leg olcsóbb iPhonnak ami 183 ezer Ft-ba kerül annak 64 GB memoria tárhelye van. A leg drágább iPhone pedig 300000 Ft-ba kerül és annak a belső memória tárhelye 128 GB. Ezek új iPhone telefonok ára. Ehhez képest 70 ezerért nem biztos hogy egy régi Iphone-t meg tudsz venni. 100 ezerből már talán, esetleg. De egy agyon használt kétes eredetű telefon készüléket én nem vennék meg. Mert nincs rá garancia. De iPhone-t érdemes akár két év hűséggel venni. Ráadásul még az új készülékre is garanica is van. De itt egy leg olcsóbb ajánlat: - [link] - A havi előfizetési díj: 3390 Ft + 8330 Ft készülék részlet azaz összesen havonta fizetendő 11720 Ft. És ezért egy vadi új iPhone telefont veszel. De te döntsd el.
2021. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nagytudos ***** válasza:
Kicsit még hozzáraksz és vegyél egy poco x3 pro-t 6/128 és 8/256 gb a ram/tárhely
2021. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 nagytudos ***** válasza:
És ahogy most nézem árban nem nagy a különbség szóval mindenképp a 8/256 gb lenne a jó választás.
2021. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

LG K40-em van (ennél minden gyorsabb)

Iphone nem jó nekem mert dual sim-es kellene

a poco-t nem javasolták itt a mobil boltban ahol nézegettem telókat mert a xaomi gyártotta azzal meg sokan mentek vissza h baj van vele....

használtan 80 ezerért huawei mate 20pro-t ajánlottak nemtudom megéri e (nem kéz alól, mobiltelefonos boltból)

2021. dec. 30. 11:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és kedves 6-os válasz író! Nekem iPhone 13 mini telefonom van jelenleg is, ami dual sim kártyás! Egy fizikai nano sim / vagy 2 db digitális dual QR kódos sim kártya helyezhető bele. Vagy 1 db fizikai nano sim kártya és 1 db QR kódos digitális sim kártya. Nekem ez utóbbi üzemben van a iPhone telefonom. Tehát igenis duál sim kártyás! Csak már a második kártya az egy QR kódos. És igen az iPhone a QR kódos elektronikus sim kártya irányban fejleszt. A Telekomnál és a Vodafonál is van már egyébként QR kódos elektonikus e-sim kártya.
2021. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hol vetted 70k ért az iPhone 13 Mini -t?


Milyen üzemideje van 2 sim -el?

Én féltem az akku üzemidejétől. 2 sim -el.


Mondjuk mivel csak eSIM -el tudja a dual sim -et igy sajna nem játszott.

Meg hát szerintem balfaxul oldották meg a dual sim kezelést almáék.


eSIM alapvetően működik.

Egy rakás szívás van vele. Ha ilyet akar az ember alaposan gondolja át.


Ha csak egy sim kell akkor kb mindegy jó az is. Csak szervizelésnél kell kitörölni mi legyen.


Ha kitekintünk a Magyar szolgáltatók mögül.

QR kód generálás messze nem ingyenes mindenhol, és még csak nem is olcsó.

Illetve nem minden szolgáltató minden csomagja működik minden eszközön. Tehát az van hogy eSIM <> eSIM.

pl ha iPhone -ba lett aktiválva elsőnek akkor nem biztos hogy mondjuk szerviz idejére egy pl Samsung mobilban menni fog ha új QR kódot generál az ember. És még ezer finomság és szívás. Szóval érdemes utána járni mielőtt az ember beleugrik eSIM -ezni.


Ne úgy mint a kollégám aki aláirt a Voda hoz, majd közölték vele hogy ja epöl vacsra nincs eSIM. Kenje a hajára az eSIM -es óráját. Bódogság szerelem.

2021. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as válasz író! Én voltam a 7-es válasz író! És igen nekem van a iPhone 13 mini készülékem! De nem 70 ezer volt, hanem 320 ezer Ft volt! És igen, újonnan vettem az iPhone 13 mini telefont. Méghozzá a Magyar Telekom Nyrt-től vettem! 70 ezer Ft-ért nem kapsz még használtan sem iPhoene 13 mini-t. Mert az iPhone 13 sorozatú telefonok, mind össze valamivel több mint 3 hónapja jelentek meg Magyarországon. Azaz 2021 szeptember utolsó hetében. Ezért még használtan sem fogsz 70 ezerért venni iPhone 13-at! Nekem ez az első e-sim-es QR kódos telefonom. Korábban csak egy Huawei karórám volt ami e-sim-es volt. De a karórával nem boldogultam az e-sim cseréjével. Egyszerűen nem tudtam az új e-simet bele tenni és a régit ki törölni, a Huawei karóámból. Az iPhone 13-ba simán bele tudtam tenni az új e-simet. Ki venni / ki cserélni még nem Kellett az e-simet az iPhone 13-ból. Így e-sim cseréről az iPhone 13 mini esetén még nem tudok nyilatkozni. Egyébkéént az e-sim nekem az Telekomos. És az e-simet a Telekom már legalább 3 éve adja a telekom. A Vodánál csak 2021 szeptember vége óta adnak e-simet.
2021. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9 Topic fő cime: "Milyen telefont érdemes venni 70e Ft-ért?"


Ezért kérdeztem hogy a 300k+ os telefon hogy fér a 70k -s értékbe...

Szolgáltatótól elhozott készülék ha 70 is a jóval magasabb havi díjért vagy részletekért veszed. Vagy is így vagy úgy de kifizeted az árát. Nem ajándékba kapod.


eSIM meg mint ahogy írtam sok sebből vérzik jelenleg.

Ha nem kell átköltöznöd másik telefonba akkor semmi gond vele.

Elvonatkoztatva a magyar piactól ahol egyetlen teljes körű eSIM szolgáltatást a Telekom nyújtja hát elég nagy a káosz a QR kódozás terén.

Majd ha a középkategóriában is megjelenik akkor lesz vállalható még nagyobb tömegnek. pl 70k -s kategóriában.

2022. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!