Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tegyük a kocsiban a...

Hova tegyük a kocsiban a mobiltelefont?

Figyelt kérdés

A párommal gyakran vagyunk hosszú úton együtt, én vezetek, övé az anyósülés. A combjára szokta tenni a mobilt, ott kéznél van, de gyakran leesik 1-1 kanyarban. A sebváltó előtt nem lehet jól hozzáférni, az oldalzsebben nem mindig van hely, a kesztyűtartó mindig tele, középen a kéziféknél az mp3 lejátszó van és nem férnek el jól egymás mellett.

Legutóbb felcuppantottunk egy mobiltartót az oldalsó ablakra, de ott útban volt, ha szellőztetnénk.


Van bárkinek bármi jó ötlete, hogy hol lenne praktikus, ahol könnyű hozzáférni, mégsincs útban? Ti hova szoktátok tenni?



2022. jan. 3. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A kistáskámban tartom, amit leteszek a lábam mellé.
2022. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
90%
Van szélvédőre felhelyezhető tartó vagy akár a szellőzőrácsra való is.
2022. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

antislip telefon tartó

meg még vagy 1000 megoldás van.

Ha volt annyi eszed, hogy le tudtad tenni a jogsit akkor ennek a hatttalmaaas problémának a megoldása is menni fog!

Amúgy ja jól mondják, tényleg rakj rendet

2022. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A szélvédőn nem szeretném, hogy kitakarjon a kilátásból, de a szellőzőre tehető már bennem is felmerült.
2022. jan. 3. 22:55
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincs kupi a kocsiban - a kesztyűtartóban a sárga mellények meg ilyesmik vannak, oda nem passzol. Macerás is nyitogatni szerintem.

Az oldalzsebben, ha épp üres, a mobil csúszkálna, de különben is az innivaló szokott ott lenni.

Középen meg csak egy eszköznek van hely, és az az mp3 lejátszó.

Szóval kérlek, ne piszkáljatok azzal, hogy rakjak rendet, mert rend van. Ez egy kocsi és nem szoba.

2022. jan. 3. 23:00
 6/17 anonim válasza:
75%
Lehet venni telefontartót
2022. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

műszerfal tetejére vegyél ilyen gumis tartót

[link]

2022. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A zsebemben tartom.
2022. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Tegye zsebre vagy táskába, én is oda szoktam. Ha pedig használjuk a navigációt rajta, akkor a kezemben tartom (az én párom sem szeretné a szélvédőre tenni). Biztos vagyok benne hogy neki sem fog leszakadni a keze ha tartania kell.
2022. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn ilyet vettem ebayről:


[link]


Nagyon jól tart a legèlesebb kanyarokban is. Kèt ki fólia közt volt ès ha nem használom rárakom az egyiket mert szereti begyüjteni a port amitől veszít a tapadásából. De langyos vízben kisit átmosod ès már okè is. Ez az egyszerűbb változata a #7-es által linkelteknek.

2022. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!