Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tegyük a kocsiban a...

Hova tegyük a kocsiban a mobiltelefont?

Figyelt kérdés

A párommal gyakran vagyunk hosszú úton együtt, én vezetek, övé az anyósülés. A combjára szokta tenni a mobilt, ott kéznél van, de gyakran leesik 1-1 kanyarban. A sebváltó előtt nem lehet jól hozzáférni, az oldalzsebben nem mindig van hely, a kesztyűtartó mindig tele, középen a kéziféknél az mp3 lejátszó van és nem férnek el jól egymás mellett.

Legutóbb felcuppantottunk egy mobiltartót az oldalsó ablakra, de ott útban volt, ha szellőztetnénk.


Van bárkinek bármi jó ötlete, hogy hol lenne praktikus, ahol könnyű hozzáférni, mégsincs útban? Ti hova szoktátok tenni?



2022. jan. 3. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Az ajtóban nincs tároló rekesz?
2022. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam táskába van az meg lábam előtt,nálunk is férjem vezet a saját buta mobilja meg az ingzsebében szokott lenni az én telefonomal navigálunk így ilyenkor kezembe van .
2022. jan. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szirty ***** válasza:
63%
Szerintem egy átlagember képes megbirkózni ezzel a problémával önállóan is...
2022. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező minek tartasz a kesztyűtartóban sárga mellényeket? Simán beteheted a csomagtartóba a pótkerékhez.


Amúgy meg van egy csomó műszerfalra felragasztható telefontartó(csak ne a légzsékra tegyed fel mert baleset esetén az fájni fog.) vagy a szellőzőkre is lehet kapni telefontartókat

2022. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

"Legutóbb felcuppantottunk egy mobiltartót az oldalsó ablakra, de ott útban volt, ha szellőztetnénk."

Ha ilyen fingósak vagytok, ne állítsd keringetésre a szellőzést. Nekem kiviszi hamar, és akkor nem kell letekerni az összes ablakot.

2022. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, voltak közte hasznosak, pl ez a tapadós tetszik. :)


#15

A sárga mellény nélkül autópályán ki sem szállhatsz a kocsiból, nekem is csak 1 vagy 2 van a kesztyűtartóban. Azon kívül papírzsepi, nedves kéztörlő, csupa olyasmi, ami gyakran kell.

2022. jan. 5. 03:26
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Ami gyakran kell azt én a táskámban tartom mint kézfertőtlenitőt de van nedves törlökendő ,papirzsepi,férjem sárga mellényt meg a csomagtartó hátsó zsebében tartja mivel sárga mellényt ritkán vészhelyzetben szokás használni,mert alapban az ember autópályán csak a parkolókban áll meg ott nem kell sárga mellény kiszálláshoz .
2022. jan. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!