Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rakoppintottam veletlenul...

Rakoppintottam veletlenul fb-n egy ismerosom altal megosztott virusos linkre iPhone-on, amit azonnal be is zartam, tehat be nem toltott. Lehet ebbol valami gondom?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem jelentkeztél be/a telefon nem jelentkezett be automatikusan akkor valószínű nincs baj

ezek úgy működnek hogy ellopják az emailt és jelszót

2022. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat meg epp nem adott be semmit, feher kep volt, mikor bezartam. Akkor valszeg nem volt eselye automatikusan belepni sem, ugye?
2022. jan. 5. 06:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy vírusos volt ?
2022. jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat eleg konnyen felismerheto, ha egy link nem biztonsagos.
2022. jan. 5. 06:57
 5/8 anonim ***** válasza:
igen ?? hogyan ?
2022. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Random karakterekbol allo link, valami ultragagyi “hirnek” alcazva magat. Lathatoan a delikvens sem onszantabol osztotta meg ugy, hogy megjelolt rajta majd 100 embert.
2022. jan. 5. 07:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Így én is jártam, ismerős megjelölt facebookon valami gagyi hír alatt, automatikusan rákattintottam, de még fehér volt az oldal, nem töltött be, amikor rájöttem, hogy ja, ez egy vírus, és kinyomtam.

Nem történt semmi, szerintem több mint 1 hónapja annak már.

2022. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy gagyi link, nem biztos hogy vírusos link, lehet hogy csak reklám vagy valami google fordított cucc. vagy csak egy erőszakos reklám. a vírus az ugye egy bonyolultabb dolog. vírusos lehet egy nem gagyinak kinéző oldal is, bár az oldal behívása nem fertőzi meg a gépet, annál azért már előrebb járnak a rendszerek így ha be is jön az oldal se tud kár történni.


Szóvla azért is kérdeztem hogy kielemezted a kódot ami alapján a vírust megállapítottad, vagy csak elnevezted vírusosnak mert úgy gondoltad.

2022. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!