Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafone miert lett ilyen...

A vodafone miert lett ilyen csicska?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszak amikor kifejezetten szerettem, jó volt, korrekt, áttekinthető de valamiért lezűllött, inkorrekt, megbízhatatlan, sunyi módszerekkel átverős lett.


Valami történt velük ami ezt okozhatja.

2022. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es, de megis mitol epulhet igy le egy olyan hatalmas vallalat mint a Vodafone? Ez nem fer a fejembe. Annyira osszevissza lett minden, egyetlen ugyet nem lehet elintezni, nem veszik eszre hogy valamit kezdeni kene magukkal?
2022. jan. 5. 22:59
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem, nem veszik észre.


Ügyfélszolgálattal beszéltem, egy félanalfabéta nő vette fel, képtelen volt 1 mondatot normálisan megfogalmazni.


Mikor kaptam jegyzőkönyvet a beszélgetésről lehidaltam, egy primitív, írástudatlan, értelmezhetetlen szöveg volt. Ledöbbentem.


Ez kb. 3 hónapja volt.


Az utóbbi hetekben telefonon már elérhetetlenek.


Nagyon gáz hogy így leépült a cég.

2022. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"A tv szolgaltatasuk kuka, a mediaboxuk kezelhetetlen sokszor."

A UPC időben lehetett kérni a hülye mediabox helyett CI kártyát és akkor a TV-n kezeltél mindent. Már nem lehet?


"A wifi minosege borzalmas"

Okos ember nem a szolgáltató gagyi vacakját használja, hanem vesz saját routert.

2022. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#11, nem tudom, hogy lehet-e. Oszinten nem is erdekel mert le fogom valtani oket, mivel nem csak a mediabox okoz gondokat.

Majd legkozelebb akkor nem leszek hulye es veszek sajat routert😚

2022. jan. 6. 14:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy itt kérdezem, de másnak se működik a böngészős (gépen) belépés? A belépési adatok megvannak, de a Belépés gomb nem reszponzív, csak telefonon. De már napok óta :/
2022. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!