Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Java vagy Android játékok? Bő...

Java vagy Android játékok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az baj, ha jobban lekötnek a Java játékok gyenge grafikával,egy nyomogombos mobilon, mint az érintésével hősök az Android játékok?

Tudom régi módi vagyok, de valahogy jobban lekötnek a Javas mobiljátékok.

Szerintetek ez nagyon égő, így 2020-ban?


2022. jan. 6. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szóval nagyon égő ha 2020-ban jobb játék élményt nyújtanak számomra a pár kb-os Java játékok?
2022. jan. 6. 12:56
 2/7 Szirty ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, h szólok, de már 2022 van :) amúgy nem gáz, mindenki azzal játszik amivel akar. illetve kicsit tévedésben élsz, mert az androidos játékok egy része is java játék, de inkább úgy fogalmaznék, h retro játék vagy régebbi játékokat szereted.
2022. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen vagyok vele.


Valahogy a legújabb játékok hiába élethűek, mégsincs meg az az élmény, amit a régebbiek nyújtanak.

Én még a "sárgakazettás nintendóval" is elvagyok órákig

2022. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Hogy mi van?

Nem tudom mi az a java, én csak flash játékokat ismerek azokat még most is játszanám ha lehetne

És senkit nem érdekel mivel játszol, mindenki azzal játszik amivel akar!

2022. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

honnan szerzed a java játékokat?

kérlek küldj linket

2022. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os gondolom emulatorral :)
2022. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!