Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számhordozással kapcsolatban...

Számhordozással kapcsolatban lenne kérdésem. Hogyan mennyi idő míg a számot átviszik?

Figyelt kérdés
Előfizetéses vagyok, és az is maradok csak váltok. Telenor-tól mennék Vodafone-hoz.Egyszer elindították a folyamatot. Küldtek is sms-t amiben volt egy dátum, valamint egy idő intervallum. (20-24)Valamint az hogy az aktivitáshoz indítsak egy hívást az időablakot követően. Most én reggel hívtam valakit, és még minden a régi. Voltam az ügyfélszolgálatnál (mert telefonon nem lehet őket elérni), ott azt mondták hogy Sms-ben SZH-kell küldeni. Na ez is megtörtént. Küldték is az sms-t, hogy a számhordozási kérésemet újraindították, és majd fognak küldeni sms-t. Mennyi idő míg újra történik valami? Miért nem lett az előző hívásnál semmi? Telenornál lassan új hőnap kezdődik a számlázással, vagy az nem számít?

#Vodafone #számhordozás #telenorról vodafonra
2022. jan. 8. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vodához mennél át? Ott egy ideje nagy a káosz. Kb. fapados légitársaság színvonala alá estek.

Számíts rá hogy nem lesz egyszerű.


Hogyan tudom áthozni a számomat a Vodafone-hoz?


Telefonon


Hívd a 1401 -et munkanapokon (H-P: 8:00-20:00), és minden kérdésedre válaszolunk! Vagy add meg a számod, és visszahívunk!

A 1401 minden belföldi mobilról díjmentesen hívható, vezetékes számról a hívás díja 49 Ft/perc.


"Telenornál lassan új hőnap kezdődik a számlázással, vagy az nem számít?

Nem. Csak az, hogy ne legyen számlatartozásod, azaz ha időközben eltelik megint egy számlázási ciklus, csak fizesd be és ennyi. A többit megoldják. Nem te vagy az első számhordozó a történelemben.

2022. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mostani váltás nem tűnik jó ötletnek, itt a gyakori kérdésekben csak negatív dolgokról értekeznek...
2022. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben előre megadnak egy ún. időablakot, azaz egy bizonyos napon este 20:00-24:00 óra között kell a kapott vodás kártyára kivserélni a telenorost. Fontos, hogy addig a Telenorral függetlenítsd a telódat. Az mondjuk tök gáz, hogy a Voda ad majd szerződéskor egy kártyát egy technikai számmal, amit onnantól azonnal fizetned kell, függetlenül attól, hogy a számhordozásod mikor valósul meg tök mindegy, hogy kinek a hibájából. Van, aki 2 hónapnál is tovább fizetett így...
2022. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:DD

én most hordoztam el a 2010-es években a vodához áthordozott 30-as számomat a Telenorhoz. Tudod, hogy miért? Mert össze-vissza számlázgattak és hónapokig egy darab számlát sem kaptam..

2022. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!