Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 megéri 2022-ben?

Iphone 11 megéri 2022-ben?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozok már egy iphone-ban, mert még soha nem volt nekem, és csak azt szeretném tudni, hogy idén még megéri-e.

2022. jan. 22. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
bőven..
2022. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
10%
Nem
2022. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Robbbi ***** válasza:
28%
Ha az 5G hiány nem zavar akkor bőven megéri.
2022. jan. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

A 11 nem olyan régi, hogy ne érné meg megvenni. Viszont.

Ha én idén vennék iphone-t, akkor inkább már a 12-őt venném, de nem az 5G hanem inkább a kijelző miatt. A 12-nek már OLED‑kijelzője van, lényegesen szebb mint a 11. Mondom ezt úgy, hogy én tavaly nyáron vettem a 11-et.


Egyébként én teljesen meg vagyok a 11-el elégedve, nekem is ez az első iphone-om a sok android után. :)

2022. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha a 11-es széria, akkor már inkább a 11 Pro, mert ott van OLED kijelző, plusz 1 kamera, valamint az üzemidő is jobb.
2022. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
4-es,miért adsz hülye tanácsokat?vagy iphone 11 vagy 13. A 12-őt hólyeség megvenni. A 13 kb 20 ezer forinttal drágább a 12-nél,cserébe dupla alaptárhely,jobb aski,fényesebb kijelző,legújabb chip,jobb kamerák. Vagy a 11-et vedd,mert az sokkal olcsóbb mint a 12,és alig van köztük értékelhető különbség. Az 5g-t nem hiszem hogy kihasználod,a kijelzőről annyit,hogy az emberek 99%-a,meg se tudja különböztetni a 2-őt.
2022. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os! Elnézést kérek,látom te vagy a szakértő :D Miért lenne hülye tanács?! Ez a véleményem, ha akarja megfogadja, ha nem akkor nem. :)


A kijelzős megjegyzésedhez meg már nem is írnék semmit.. "Meg se lehet különböztetni"..:DDDD

2022. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12 szerintem csak akkor jobb vétel ha feltétlenül számít az a kevés pénz.

13 ban Jobb proc, jobb kamera, nagyobb akku, érezhetően jobb üzemidő, és nem csak az akku miatt, nagyobb tárhely alapáron.


11 simán jó, és nem érzem akkora hatalmas dolognak az OLED kijelzőt.

Szép, jobb, de be tud égni. Simán ellennék azzal a kijelzővel.

Most oled -es van de azon kívül hogy tényleg látom hogy szebb, így ha ez lenne egy különbség ez nekem nem nyomna az oed felé vásárlásban.


12 szerintem nem lett annyival olcsóbb hogy megérje. Szerintem.


12 Bár a lila, és a zöldalma szín nagyon tetszik végre valami ami más. A sima 13 színe csapnivalóak. Max a red lett megint jó árnyalat. Többi színt nem akarom a zsebemben... Fekete, fehér unalmas ráadásul az árnyalataikat elkefélték annak is, a többi meg valami elkefélt szín...

2022. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es,értelmezd már amit olvasol... Nem azt írtam, hogy meg sem lehet különböztetni, hanem azt, hogy az emberek 99%-a nem tudja megkülönböztetni, és a kérdező se lehet akkora hozzáértő, hogy megtudja különböztetni a két kijelző közti különbséget. Mert gondolom akkor nem kérne segítséget.
2022. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!