Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le kell-e cserélnem a "Nokia...

Le kell-e cserélnem a "Nokia 2700 c" típusú mobiltelefonomat?

Figyelt kérdés

"Nokia 2700 c" típusú mobiltelefonom van. Melyik G-s hálózatra alkalmas?

A médiában arról tájékoztatnak, hogy előbb a 2 G-s, majd a 3 G-s telefonokat le kell cserélni. Tudom-e még tovább használni ezt a telefont? 75 éves vagyok, főleg telefonálásra, sms küldésre használom.

Internetre nem a mobilomat, hanem az asztali számítógépemet használom. Vagyis, ha nem muszáj, nem vennék okos telefont. Ráadásul a jobb kezemet betegség miatt nem tudom használni, vagyis nagyon nehéz lenne okos telefont kezelnem. Megjegyzem, hogy írtam a „Nokia” segítség központnak, de azt válaszolták, hogy a 2016. december 1. előtt gyártott Nokia telefonok a Microsoft illetékességébe tartoznak. A Microsoft ügyfél-szolgálattal pedig túl bonyolult a kapcsolattartás. Hátha tud nekem valaki segíteni, tanácsot adni? Köszönöm.



2022. jan. 24. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először a 3G-t kapcsolják le, a 2G marad egyenlőre, tehát a telefonálni és sms-ezni lehet vele továbbra is. Ugyanakkor még most is lehet kapni hagyományos nyomógombos készülékeket is, amik tudják a 4G-t. Egy a baj, hogy azok se olcsók.
2022. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az edge-t tudja, ami a 2G és 3G között van. Tehát 3G-re nem is alkalmas.
2022. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudja még használni, mivel a mobilja 2G-t használ. A 3G-t kapcsolják csak le, ez nem befolyásolja a 2G-t.
2022. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A készüléket eddig sem érintette a 3G léte/nem léte, eleve nem tudja kezelni, ha erről a készülékről van szó:

[link]

Vagyis nem kell másik készülék.

2022. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!