Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung márkaszervíz mennyire...

Samsung márkaszervíz mennyire ver át?

Figyelt kérdés

Van egy A7 telefonom, akku cserére szorul.

Viszont, nem merem beadni a Samsunghoz, mivel úgy is az van, hogy 2 hétig pihentetik, majd mehetek érte, fizetek a nagy semmiért.

Hogy tudom ellenőrizni, hogy kicserélték valóban?


2022. jan. 27. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak kicseréltetik veled egy iPhone 13 Pro Max 1Tb-re🙂👍
2022. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
A Samsung márka szervizt arra alapították, hogy Téged átverjenek.Ha beadsz egy telefont javításra kapsz vissza egy döglött hintalovat telefonálásra.
2022. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De, hogyan tudom ellenőrizni a cserét, utólag? Rossz másik adhatnak a pult alól, az nem győz meg.

Az aggodalmam jogos.

2022. jan. 27. 07:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában jellemző, hogy nem csinálnak vele semmit. Nálam 2x kellett szervízbe vinnem, hibát nem találtak állítólag, de az alapvető, Samsung által is elismert hiba ugyanúgy fenn állt utána is, ergo 2 hétig nem tudom mi tartott. Akku cserénél úgy tudod, hogy vagy működik jól vagy nem.
2022. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pont az, hogy működik most is jól a telefon.

Most ha elhozom az állítólagos csere után, semmit nem fogok tudni megállapítani, ott a boltban.

Csak itthon majd ugyanúgy fog merülni, vissza meg hiába megyek, mert ugye új az akku.

2022. jan. 27. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem garanciális simán bemehetsz egy jó nevű nem gyári szervizbe. Elmondod mi a nyágöd és hogy nem szeretnéd 2 hetet pihentetni. Hohyan lehetne megldani hogy rendelnek neked akkut és ha megérkezik egyeztettek egy időpontot, bemész kicserélik megvárod visszaadják, kifizeted és mindenki boldog.


SmartClinic pl csinál ilyet.

2022. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh, van ilyen azonnali?

Ehhez lenne bizodalmam.

2022. jan. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!