Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen buták az emberek?

Miért ilyen buták az emberek?

Figyelt kérdés
Csinálnak egy google fiókot aztán fel sem írják a jelszót sőt még az emailt sem jegyzik meg aztán meg gyári visszaállítás email cím sehol,vagy iphonbe telefonon fel se írják a jelkódot vagy az icloud kódot aztán a telefon lezár.Nem értem az embereket miért nem írják fel ezeket a dolgokat,hogy később ne kelljen szenvedni vagy kukázni egy telefont.

2022. jan. 31. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen tudjuk.


És nyitottclaptoppal rohangalnak az irodában mert nem metik lecsukni a tetejét.


Kihagytam valamit?


😂😂😂😂

2022. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezt én sem értettem sosem, de szerintem nem is fogjuk megérteni őket :D .
2022. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ez a kemény, hanem az, hogy ezek az emberek nézik hülyének azokat akik felírják a jelszavakat! Nálam legalábbis ez a szitu. Mindent felírok, még a legutolsó webshop felhasználónevet és jelszót is annak ellenére, hogy a Google elmenti, mégis én vagyok gyépésnek nézve, mert -szerintük- ezt simán meg lehet jegyezni.
2022. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"iphonbe telefonon fel se írják a jelkódot"

Azt a telefon rendszeresen kéri akkor is ha van touvhid vagy faceid. Aki azt elfelejti az orvosi eset és valószinüleg írni olvasni sem tud! :D

Épp ezért aki ilyent kérdez, hogy elfelejtette, hogyan tudná megoldani az

1. nagyon régen használta azt a telefont

2. "találta" azt a telefont.

A többivel egyetértek!

2022. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2/


Igen én sem tudom megérteni :)

2022. jan. 31. 20:47
 6/10 A kérdező kommentje:

3/


Én több helyre is felírom de minimum megjegyzem az email címet,hogy jelszó emlékeztetőt kérhessek :)

Volt olyan ismerősöm google fiókot akart velem visszahozatni még oké,hogy jelszó nincs de email címet se tudta :D Most meg egy fickó keresett meg,hogy elfelejtette az iphone jelkódot aztán lezárt a telefon...

Pár ismerősöm akiknek hoztam vissza fiókot vagy csináltam nekik nálam is elvan tárolva minden aztán ha szólnak megadom nekik.

2022. jan. 31. 20:50
 7/10 A kérdező kommentje:

4/


Hát a mostani fickó simán elfelejtette :) Az a durva mindennap használja a telefont.

2022. jan. 31. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon ügyes vagy.

Most már jobb?

Tudtál változtatni a problémán?

Számít valamit hogy megkérdezted?

A válaszok számítanak-e bármit is?

Ezután fel fogják írni a jelszavaikat?

Legalább egy ember is akár meggondolja magát a kérdésed miatt?

2022. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akik könnyen elfelejtik azok használjanak egyszerű kódot

123456

ABCDEFG

stb.


de van egy program amiben minden kódot elmenthet, mobilon,PC-n


keepass

2022. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na már új kérdés is felvetődött,miért olyan buták az emberek,hogy csak a telefonon tárolnak mindent semmi biztonsági mentés külső meghajtóra aztán a kódra nem emlékezve lezárolják a telefont,hogy csak factory resettel lehessen újra használni a telefont ami ugye minden adatot töröl :)
2022. febr. 1. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!