Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok még használha...

Ezek a telefonok még használhatók valamire?

Figyelt kérdés

Csak mert ismerek olyan embereket akik ilyen telefonokat szeretnének használtan vásárolni azért mert olcsó. IPhone 6 vagy 6 Plus, Huawei P Smart, Huawei Y6 2018, Samsung Galaxy J3 2016, J4, Samsung Galaxy S6 vagy inkább S6 Edge vagy Edge+, Cubot X17, Xiaomi Redmi 2


Szerintem innen esetleg a Smart és a Galaxy S6 Edge+ az használható 4gb rammal persze csak. De az S6 széria elbasszott lett, gyors szerintem az 5-höz képest. De az S4-S5be több funkció volt. Az S7 széria gyorsabb. És vissza kerültek a régi funkciók amik a 4-be benne voltak. Akkor inkább az megéri azt a +10-15 ezret. De nem teljes képernyő. De utána a normális hardveri frissítés az S10 szeriaval jött csak.

Az IPhone 6 széria az szar lett. Azok az alsó kategóriás telok a J3-mon kívül használhatók voltak 2 éve is pl. Cubot X18 telom volt 3 éve és nekem nem volt semmi bajom vele.



2022. febr. 4. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Telefonálni igen de nincs már rájuk frissités értem ezalatt az androidot sok program már nem fut rajtuk. Én a régi galaxy s2-et étterembe használom zene lejátszáshoz meg hasonló funkciókat betudnak tölteni. Amellett az akumulátor is biztos elvesztette a kapacitása nagyrészét.napi használatra gyors netezésre már nem igazán. Egy kis plusz poén az s2 telefonomon 4.1 android van nem lehet tovább frissiteni a youtube is a régi verzió egyszerűen akkor nem volt reklám a videok közbe és nem is tölt be egyet sem reklám mentesen mennek a videok:)
2022. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!