Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad mindig alacsony töltött...

Szabad mindig alacsony töltöttségű módban használni a telefonom?

Figyelt kérdés
Iphone 11-em van. 96%-os az akksi (gyári!) és szinte egésznap telefonozok, emiatt alacsony töltöttségű módban használom a telefont, mert így még lassabban merül le. Szerintetek nem baj, ha mindig így használom? Mert olvastam már olyat is, hogy ez az akksit is tönkreteheti idővel, de nem tudom mi az igazság.

2022. febr. 7. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőle baja. Szoftveresen tilt le/korlátoz bizonyos dolgokat a rendszer a készüléken, ami miatt lassabban merül, mert nem használ annyi erőforrást a háttérben.


Nyugodtan használhatod így egész nap

2022. febr. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle, szabad.
2022. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, de felesleges
2022. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) ennek örülök.

3# csak azért használom így, mert sokat telefonozok és így csak naponta csak 1x kell töltenem

2022. febr. 7. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig így használom, (és az előző iPhone telefonjaimat is), semmi baja / bajuk nem volt tőle.

Az akksit egyáltalán nem teszi tönkre, de sajnos azt előbb-utóbb mindegyikben cserélni kell.

2022. febr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az akksinak nem árt, viszont számtalan funkciót és kényelmi dolgot használhatatlanná, megbízhatatlanná tesz.
2022. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# ez mit takar pontosan? :O
2022. febr. 11. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!