Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az, hogy egyes...

Hogyan lehet az, hogy egyes kínai gyártók jó telefonokat csinálnak túlnyomórészt mások pedig rosszat?

Figyelt kérdés

Pl Huawei, OnePlus, Xiaomi Realme. Tök jó telefonokat gyártanak az alsó kategóriában. A felső kategóriában pedig az IPhonenak és a Googlenak is meg kell vele néha küzdenie. Akkor pl a Vernee, Cubot, Blackview, Meizu, Navon, Homtom minek dobja piacra az otvarabbnál otvarabb teloit. Bár van még pár telo csak most a legroszabbakat írtam ide. Pl Caterpillar barátunk 200 ezerért is használhatatlan telefont csinál. Bár nem tudom kinek van szüksége annyira hely de erős telefonra. Az alap telefonok között is keveset ismerek ami olyan annyira könnyen törik. Kell rá egy jó uvegfolia azt cs.

A lényeg, hogy nem igaz, hogy ezek a gyártók még 50k ezer forint alatt is nem tudnak valami olyan telot gyártani ami ne lenne hot bugos meg ne akadozna mint az állat. Nekem sajnos volt szerencsém egy Navon Infinityhez. Nem is mondok inkább semmit. Egy Sony Xperia E3 isten volt hozzá képest. Pedig az is lassú volt már 2015-ben is. Illetve a HGM legendárol is kemény dolgokat halottam. :D



2022. febr. 8. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem függ attól, hogy milyen minőségi alkatrészekből dolgoznak stb.
2022. febr. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
huawei és társai jóval több időt szánnak a telefon optimalizálására és a szoftver fejlesztésére mint amelyikek csak sz@rják kifele a hulladékot
2022. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg, hogy nem igaz, hogy ezek a gyártók még 50k ezer forint alatt is nem tudnak valami olyan telot gyártani ami ne lenne hot bugos meg ne akadozna mint az állat."

Valamit nagyon félreértesz. Senki nem akar annyiért jó telefont csinálni neked.

2022. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégis a Xiaomi Redmi teloi. Mostmár 50-nél drágább a sima Redmi 10 is. De nekem volt annak idején 5 évig Xiaomi Redmi (1). És tökéletes gyors volt ez idő alatt úgy, hogy nem frissítettem nagyon rá. És 50 ezer forint alatti áron. Utána jött szintén egy olyan telefon ami kB 55 ezer forint volt szintén . Huawei P Smart 2020. És ez is tökéletes mindenre amire szükségem van. Persze játszani is lazán lehet rajta.
2022. febr. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!