Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Deck telefon Ni-MH akkuja...

Deck telefon Ni-MH akkuja mikor lesz hosszabb életű, ha beszélgetés után vissza teszem a készüléket a töltőre, vagy ha már levettem a töltőről addig nem teszem vissza, míg teljesen ki nem merül?

Figyelt kérdés

#telefon #deck #Ni-MH akku
2022. febr. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
A Ni-Mh akkut úgy kell használni, hogy teljesen lemeríted, majd teljesen feltöltöd.
2022. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Energizer akkuk bírtak benne kb 6 évet, mostohagyermekként. Aztán a Conrad akkuit tettem bele, mert sajnáltam az Eneloopot. Ezeket évente egyszer alávetettem egy kisütés-töltés ciklusnak (közben lett jó töltőm), amúgy ezek is mindig benne voltak a tartóban. Újabb 6 év. Most Eneloop van benne pár éve, nem foglalkozom vele. 2 AAA Eneloop az 3000 Ft, hat évig ha bírják, akkor az évi 500... Probléma akkor kezdődik, mikor egy hosszabb beszélgetés vége felé elkezd pittyegni a telefon, hogy az akku... Lehet, hogy az eneloop tovább bírja. Azt már adóztatni kéne. :D
2022. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

filléres befektetés az aksim, nem vigyázok rá, az ősszel már állandóan a töltön volt.

lecseréltem, most napokig nem tesszük a bázisra.

2022. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1200 ft a lidlbe 4db NimH aksi
2022. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy héten max. 2-3 alkalommal van használatban 3-4 percre, a maradék időben 5 éve a töltőn lóg. Pár napja viszont sokat kellett telefonálnom, kb. 30-40 perc után is a felét jelezte a kijelzőn, amiről nem tudom hogy mennyire pontos, és valójában mennyi hátralévő időt jelent. Panasonic akkukkal, amit egy kb. 10 éves másik készülékből tettem át amikor az eltört.
2022. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!