Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Viberen megnézni,...

Hogyan tudom Viberen megnézni, hogy hány készüléken vagyok bejelentkezve és hogyan tudom törölni a saját fiókomhoz tartozó beszélgetést minden bejelentkezett készülékről?

Figyelt kérdés

Szerintem valaki bejelentkezett a Viberembe, amit pofon egyszerűen megtehet ha a telefonomat őrizetlenül hagyom, utána mi a módja annak kiderítésére, hogy más aktiváltatta-e az üzeneteimet a saját készülékére? Valószínűleg asztali gépet keresek.

Plusz a bejelentkezési előzményeimre is kíváncsi lennék, facebookon percre pontosan IP címmel együtt meg tudom nézni, de itt nem találom ezt az opciót. Plusz a bejelentkezési előzményeimre is kíváncsi lennék, facebookon percre pontosan IP címmel együtt meg tudom nézni, de itt nem találom. Emellett az is érdekelne, hogy a saját beszélgetésemet, hogyan tudom törölni az összes bejelentkezett készülékről!

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!



2017. szept. 22. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Gépen passzolom, de telefonon Beállítások > Asztali és táblagépek. Itt törölni is tudod az adott fiókot.
2017. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!