Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó?

Miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolok erre. Miért jó ez az eladónak? Miért ennyire olcsó, mert ezt Magyarországon akárhonnan veszi nem profitál rajta. Szerintem külföldön megveszik és itt talán tudnak némi profitot szerezni rajta. Ha én ezt megvenném és kiderülne, hogy nem Magyarországon vette annak lenne valami hátránya? Mit gondoltok?



2022. febr. 13. 20:39
 1/6 anonim válasza:
58%
Biztos vagy benne hogy eredeti? Bár külföldön olcsóbb a készülék az tény és való.
2022. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Arukeresőn is meglehet ennyiért rendelni.
2022. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet külföldről vásárolható, ahol olcsóbb és még így is megéri neki túladni.

Csak 1 év garancia lesz, más nem.

2022. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Smartshop-on pl egy tizessel több csak, ahonnan én először vagy 7 éve rendeltem telefont, szóval elég régi cég és nekik kötelező 3 év garit adni, ez meg csak 1 év.


De ott van a Btel, First shop meg még tuti 100 másik bolt, amik megbízhatónak számítanak, ott is csak 290 körül van. 10-15 ezer forintért én nem szarakodnék 1 év garival 3 helyett.

2022. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
39%
Lehet gyorsan kell neki a pénz másra.
2022. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arukereson is ennyi és ott vadonatujat kapsz
2022. márc. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!