Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel Astra H miėrt annyira...

Az Opel Astra H miėrt annyira "olcsó" használtan?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert már semmire se jó.
2019. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy ėrted? Rosszabb lenne mint egy hasonló korú állapotú egyėb hadznalt autó? Megbízhatatlanabb? Rohadósabb vagy mi?
2019. jan. 22. 08:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Olcsó?!

Azon képedtem el már többször, hogy kifejezetten drága. Egy tizen éves, akár 14(!) autóért 1,5 millió körüli ár szerintem nem épp olcsó.

Az enyémet 2012-ben, 7 évesen vettem, 1,3 millióért első tulajtól legmagasabb felszereltségi szinttel, műszakilag, esztétikailag jó állapotban, nem kirívóan sok km-rel. Ehhez képest pl itt is az oldalon azt lovasom, hogy 1 millió kürül nem érdemes H-t venni, csak G-t. Azaz eltelt 7 év és ezek szerint nem sokat veszített az árából...

Ebben a kategóriában, hasonló korú autók sem drágábbak általában. Sőt!

2019. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel anno népautó volt, anno is gyenge árral.

Mára a legújabb is belőle 10 éves lesz pár hónap múlva, a legöregebb pedig 16.

Ennyi az értékvesztése.

2019. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Helyesen: Ebben a kategóriában, hasonló korú autók sem olcsóbbak általában. Sőt!

Elírtam...

2019. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 4 El vagy tévedve!

2004-től kezdődött a gyártás és 2012-ig tartott. De helyeztek forgalomba 2013-ban is új H-t ami készéletről visszamaradt. Tehát 6 éves a legfiatalabb és jelenleg 14 éves, ősszel lesz 15 a legöregebb.

2019. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tessék, pl itt egy 2013-as, 6 éves. Ellenben 2003-asból egy darab nincs. Nem véletlenül.

[link]

2019. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az olcsót úgy ėrtem, hogy pl egy hasonló ėvjaratú mondjuk 2008 es Swift árában van az Astra H. Pedig magasabb volt a nyitòár, több hely,extra. Vagy a Swift ennyire tartana az árát? De pl a Mazda 3 is jóval többe kerül, vagy a Honda Civic is. Kb 3-4 száz ezer is lehet itt az Astra javara. Azaz annyival olcsóbb.
2019. jan. 22. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én annak idején pont H Astra, Mazda3 és Focus II között vacilláltam. Akkor ez a 3 kb egy árban volt használtan. Mostanra lehet hogy az Astra kevesebbet veszített az ártékéből, ezért relatív drágább.
2019. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kisautók mostanában jól tartják az árukat, 10+ évesen már eltűnik az árkülönbség a kisautók és nagyobb autók között, mert a racionalitás győz. Ezért tűnik olcsónak a H Astra, bár a Golfhoz képest tényleg olcsó, a rendkivül rossz értétartó Focushoz képest meg drága.
2019. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!