Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg egy Redmi 5 telefonom...

Jelenleg egy Redmi 5 telefonom van, és egy kiszemelt egy Redmi 9AT. Van amiben a Redmi 5 jobb mint a másik telefon?

Figyelt kérdés
Telefonok terén nincs nagy igényem. Térképet szoktam használni rajta, meg vezetéshez kell, emellett túratérképet szoktam használni még amikor kirándulok. Kamera még szempont, de gondolom az még valamivel jobb mint a régi telefonomon.
2022. febr. 15. 18:55
 1/3 Vortrex ***** válasza:
Szinte egyformák, sőt a 9AT-nek csak 2gb ram-ja van, ami hát nem sok, az 5-nek meg 3. Felesleges a 9AT-t megvenned, talán még rosszabbul is jársz vele
2022. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Xioami Redmi 8A nem volt rossz telefon, hétköznapi felhasználás: TikTok, Instagram, Messenger teljesen alkalmas volt. De én is észrevettem, hogy kevés a 2GB RAM.. A proci igazából akkor vettem észre amikor kevés, amikor megnyitottam a TikTokot és betöltött az első pár videó.


A Kamera nyilván egy más kérdés, ha az ember "komolyabban" akar fotókat készíteni, akkor nem egy ilyen eszközt érdemes használni->Sony Kamera.

2022. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használtan vennék ennyiből.
2022. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!