Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg 3-4 éves...

Mennyire éri meg 3-4 éves iphone-t venni?

Figyelt kérdés
Többet nem szeretnék adni telefonért. Most egy 1 éves Samsungom van de már többször volt szervízben. Több barátom próbál rábeszélni, hogy jól járnék iphone-al, de megéri egy ilyen idős használt készülékkel foglalkozni?
2022. febr. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2022. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, az én Samsungom négy éves, de mert jó, nem kell másik. Valamilyen egyedi hiba lehet a tiednél. De évekkel ezelőtti iPhone-t minek kellene megvenni?
2022. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

iPhone XR szerintem verhetetlen ha jó állapotban meg tudod szerezni.

Megéri, de csak megbízhatótól veszed és lehetőleg új akkumulátorral.

Ha megnézed milyent kapsz androidosból ennyiért...

Realme 8i-nél pl. simán jobb telefon a 4 éves XR is, igazából A52S 5G az első telefon amit újonnan meg szabad venni.

#2.Aztán mikor kapott utoljára frissítést?

2022. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A41 Samsungom van és nem jön rá frissítés pedig figyelem rendszeresen. Az a hibája, hogy random naponta 1x2x újraindul, pedig már újraraktam, meg 2 hónapja volt pont ezért gariba ahol elméletilrg kicserélték az alaplapot is.
2022. febr. 17. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Az elég vacak telefon sajna, az még hagyján hogy csak P65 van benne, de Emmc 5.1 iszonyat módon visszafogja az egész telefont.

Kár érte, mert legalább emberi méretű telefonról van szó, de van bőven gyenge pontja.


Új szériákra amúgy 4+1 év supportot vállal már a Samsung.

2022. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Vodafone-tól vettem az előző Samsungot, mit mondjak, azonnal cserélni kellett a szoftvert. Mindenféle baja volt, a kamera nem tudta, hogyan állítsa élesre a képet, hangszóró hol halk, hol hangos volt stb. Egy év után eladtam és vettem használtat, ezt nem adnám semmiért. Van ilyen, sajnos. Nézz körül GSM boltban, ott biztosan találhatsz megfelelőt. Gyári garival.
2022. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!