Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hátrányai vannak az...

Milyen hátrányai vannak az Iphone 13-nak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egész gyerekkoromban nélkülöznöm kellett, a családommal elég szegény körülmények között éltünk. Azóta sikeresen lediplomáztam, van egy szuper munkahelyem és anyagilag is jól állok végre.

Mindig is nagy álmom volt egy iphone, amióta csak dolgozok erre gyűjtöttem. Gyakorlatilag akármilyen közegbe kerültem, mindenki azt mondta, hogy a samsungok nagy szarok, nekem meg mindig az volt.

Kevesebb mint egy hete meg is vásároltam életem első iphoneját, egy 13-asat. Meg kell, hogy mondjam, nem vagyok vele túlzottan elégedett...

A hátán egyszerűen minden maszat meglátszik, minden percben törölgethetem, gusztustalan. A hátsó kamera részén ma vettem észre, hogy lett jópár karc, holott alig pár napos a készülék, üzletből vadi újan hoztam ki. A munkám miatt sokat járok-kelek, szóval biztosan nálam sérült meg, de ez tuti nem normális ilyen rövid idő alatt.

Mit kellene most tennem, kicsit elbizonytalanodtam...

Szerintetek lesz még sok hátránya ennek a telefonnak, amik csak később fognak kiderülni? Ti tapasztaltatok bármit is? Vagy adjam el, és térjek vissza a samsunghoz?



2022. febr. 21. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Úgy hangzik hogy egy telefontok minden problémádat megoldaná.
2022. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1!

Elképzelhető, de nem szeretnék rá tokot, azért ennyi pénzért hadd ne kelljen már még tokra is költenem, érted :D

A kamerarészt pedig gondolom a tok is szabadon hagyná, ergo az ugyanúgy karcolódna.

Tényleg nagyon el vagyok keseredve megmondom az őszintét. Itt van valami, amire egy életen át vágytam, erre fele annyira sem éri meg a pénzét, mint amit gondoltam :(

2022. febr. 21. 19:15
 3/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha ütöd vágod akkor mindegy milyen telefonod van nem? :D

Vegyél rá tokot, akkor nem ér le a kamera az asztalra és nem lesz retkes a hátulja sem.

Mit csinálsz vele? Nekem az előző 2,5 éves iPhoneomon sincs egy karc sem a lencséken, edig végigjártam vele gyalog és kerékpárral a fél országot, füvet nyírtam, betonoztam, stb.


[link]

Ez például bazi jó cucc:

[link]

Amúgy nem lezet olyan vacak az az ájfón, ha csak ennyi a gondod vele.

2022. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

Na jó, ez troll kérdés.


Szóval ha veszel 10 millióért egy autót, akkor a benzinkúton azt mondod, hogy te nem fizeted ki, most vetted az autót 10 millióért, nehogy már üzemanyagra is költened kelljen?

2022. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2%
iphone = hülyeség adója, vizuális IQ teszt
2022. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

3!

Nem ütöm vágom, de nyilván élem az életemet, viszem magammal mindenhova, használom.

Ezek a legfőbb problémák, amiket leírtam, de azért még van bőven. Például engem az zavar, hogy nincs rajta jack.

Hosszú ideje vágyom erre a telefonra, mindenki ódákat zengett róla, aztán most meg itt van és azt érzem, hogy bármelyik samsung lekörözi. Ezért vagyok ilyen csalódott

2022. febr. 21. 19:36
 7/31 A kérdező kommentje:

4!

Azért légyszi ne hasonlítsunk már össze egy kocsit meg egy telefont, hol az eszed ember?...

A kocsinál vannak utána következő plusz költségek, ez alapvető. De telefonnál nem kéne, hogy legyen. Sosem használtam tokokat, mégis kifogástalan állapotban voltak a telefonjaim, pedig ugyanúgy használtam őket, mint ezt most

2022. febr. 21. 19:38
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Na jó, nyuszika, akkor azt csinálsz amit akarsz. Karcolódik a telefon, mondjuk hogy vegyél rá tokot, neked sose kellett tok! OK. Meg ne kelljen már tokra költeni...OK. 3 ezer forintos tétel, de OK.


Téged zavar, hogy nincs rajta jack...OK. Ez kiderült gondolom vásárlás előtt is. Vagy eltitkolták, azt hazudták hogy van rajta, aztán hazaértél és nem volt?


Add el akkor, aztán menj vissza a bármelyik Samsungra, ha azzal vagy boldog.


Milyen értelmes választ lehet adni szerinted a kérdésedre mindezek után?

2022. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

8!

Kérdeztem, hogy nektek milyen negatív tapasztalataitok vannak. Ezekkel a dolgokkal amik most vannak kb együtt tudok élni, de ha tudtok olyat, ami később jelentkezett, akkor már meg kell fontolnom, hogy kell e nekem ez a telefon.

Miért bunkózol? Ki bántott?

2022. febr. 21. 20:36
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

ebből is látszik nem szabad másokra hallgatni



"Gyakorlatilag akármilyen közegbe kerültem, mindenki azt mondta, hogy a samsungok nagy szarok,"


cseréld le S22-re, ja ez is egy tanács...

2022. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!