Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon gyártó androido...

Melyik telefon gyártó androidos operációs rendszere a legkedveltebb a számodra és miért?

Figyelt kérdés
Eddig Xiaomi Redmi Note 4 telefont használtam és kipróbálnék valami mást. Gondoltam Samsungra meg a Realme telefonokra de nem igazán ismerem őket. Kíváncsi vagyok mások véleményére. Köszönöm.

2022. febr. 23. 19:41
1 2
 1/12 qkker1 ***** válasza:
82%

Nokia.


A legalapabb droid van rajta, nincs agyonmókolva, nem fagy, elsők között kapja a frissítéseket, azt telepítesz rá, amit akarsz.

2022. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak a Google féle stock androidot vagyok hajlandó használni.
2022. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
54%
Évek óta Samsungot használok, nekem semmi bajom nincs vele, nem lassul nem fagy semmi baj vele. Lassan 3 év után az akksija már gyengébb.
2022. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%
Ha muszáj androidot használni, akkor csak is a vanília jöhet szóba. Abban is vannak felesleges szarok, de legalább a gyártó hülyeségei minimálisra vannak fogva. Eddig a Samsung viszi a pálmát nálam, annál idegesítőbb rendszer még nem volt a kezemben
2022. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Vanilla / stock / AOSP, vagy sok néven hívják még ami régen a Nexus, most a Pixel telefonokon van. De objektíven az a legjobb Android rendszer, a legkevesebb erőforrást és helyet használja, sokáig támogatva van, testreszabható, és a community által is rengeteg támogatást kap.

Szóval csak az mond mást, aki ezt nem próbálta.


Samsung szerintem nem olyan vészes viszont, mint felettem írják, pár hete debloatoltam egyet (mondjuk régebbi tablet készülékről van szó), könnyed kis móka volt pl egy Xiaomihoz képest, és azzal ellentétben sikerült elérni hogy mostmár semmilyen bloatware nem fut a háttérben.

2022. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

#4.Akkor a MIUI-t még nem próbáltad.

Bár a Samsung rendszere sem tartozik a jobbak közé, de legalább azzal foglalkoznak.

Amúgy ja, IOS-ről én csak Stock Androidra váltanék vissza, de ameddig nem lesz belőle kompakt méretű maradok az almánál.(bár Pixelre bármikor visszaváltanék szívesen)

2022. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Samsung
2022. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Oneplus OxygenOS rendszerét szerettem.


3T-n használtam de csak a 9-es droid frissítés előttieket, mert az utolsó frissítést kb szándékosan elrontották, használhatatlanná vált vele a telefon.


8T-m van most az is nagyjából tiszta android, semmi extra.


Igazából nem tudom mi lesz a következő az Oneplus üzletpolitikája meg hozzáállása nem tetszik, ellenben a 8Pro 9Pro telók elég jók lettek kamerás fronton is.


Lehet beruházok egy Pixelre, mert nekem fontos a relatív jó fotózás és a gyors android. De az is lehet hogy átváltok iPhone-ra.

2022. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Stock Android legjobb .

Ilyet Nokia, Google Pixel, Motorola telefonokon találsz ,semmi sallang fölösleges app és gyors.

2022. febr. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért nyomott rám mindenki pirosat? Leírtam a véleményemet a kérdésre válaszolva
2022. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!